"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

Breaking Bad tartışma forumu

yeni konu aç Efsane??

2.Sezon 5.Bölümdeyim ama dizideki o efsane dedikleri şeyi hala göremedim.Olaylar aşırı yavaş ilerliyor ve sıkıyor."EFSANE" dediğiniz kısım ne zaman başlayacak acaba?

5:7 say my name ve final bölüm haa bide there is no meth var I am the danger ı da unutmayalım :D

bence efsane sakın bırakma eğer bırakırsan çok şey kaçırırsın zaten dizi 3. sezondan sonra başlıyor

bence devam etme şimdiye kdar bişey anlamdıysan bundan sonra anladığın gördüğün aksiyondan fazlası olmaz

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

4x4 ten başka kötü olan bölüm yok sen şu ana kadar beğenmediysen boşuna izleme

Beğenmedim veya anlamadım değil.Ama dizi çok yavaş ilerliyor buda insanı biraz sıkıyor ama devam.

dizi tam olarak 4.sezondan sonra başlıyor izleyin izledikten sonra bana teşekkür edeceksiniz

Bunu sorman çok kötü resmen hastalık gibi bi soru herkes soruyor. diziler kimine göre efsane kimine göre kötüdür arkadaşım bu senin beğenine bağlı bişey başkasının beğenisine uyacaksan hiç izleme derim çünkü o tarz insanlar diziyi "KEYİF ALMAK " için değil " HAVA OLSUN ORDA BURDA KONUŞSUNLAR " diye izliyolar şahsi görüşümse keyif almıycaksam bokmu varda dizi izliyorum ? :d

Kısacası izlemek istiyosan izle izlemek istemiyosan izleme beğenmiyosan bırak beğeniyosan devam et herkesin beğenisi farklı yönlerde

Kardeş efsane bekliyorsan hiç izleme. Ama güzel bir dizi izleyim diye izliyorsan devam et son sezon özellikle çok iyi.

Benim için abartısız söylüyorum her sezonu çok zevkli geçti eğer hoşuna gitmediyse kapat git. İçimden dizi zevkine küfrederim, dışardan saygı duyarım. Hiç diğer insanlar gibi asıl efsane yerleri 4'de 5'de başlayacak yanılgısına girmedim benimi için ilk sezondan sonra her bölüm çok zevkli ve güzeldi.

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık