"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

Breaking Bad tartışma forumu

yeni konu aç İzlenmelimi ?

Merhaba, benim şuana kadar bitirdiğim tek dizi Game of Thornes diğer dizileri başlayıp hep ilk sezonda bıraktım. Duygusallık pek sevmem ama GoT'da duygusallık hiç rahatsızlık vermedi çünkü dengeliydi sizce BB'ye başlamalımıyım ?

Prison Break'e başlayabilirsin ama son bölümleri sırf diziyi bitirmek için izlemiştim ben çok boş uzatılmış bir dizi. Da Vinci's Demons tarihle ilgiliysen harika bir dizi. TWD, Vikings ve Black Sails'ı da öneririm.

4. Sezonun ilk bölümleri bana çok sıkıcı geldi niyeyse. 1. Sezon'un ilk bölümleri gayet zevkliydi.

profil anlatıyor aynen izlemelisin kesinlikle:)

şimdi şöyle evet değişik bi konusu var oyunculuklar müthiş falan ..yalnız şöyle bi şey var şuan 4.sezon 8.bölümdeyim bi sezon kaldı bitirmeme şimdiye kadar izlediğim bölümler hep yavaş ilerleedi şöyle belki bi 10 bölüm gerçekten heyecanlanarak izlemişimdir . demek istediğim bb hayranları kızmasın ama :) genel olarak çok yavaş ilerleyen bi dizi evet türü dram diceksinki ne bekliyon ama dram olarak da beni etkileyemedi şahsen şimdiye kadar hiç bi bölümde gözlerim dolmadı ya da üzülmedim bişeye.Vakit kaybı mı asla değil ama dediğim gibi izlemesen de bişey kaybetmesin gibi duruyor şimdilik bakalım bi 5.sezonu da izleyelim umarım finalde kalbimi fetteder

O kadar çok dizi izledim ki..Hala takip ettiğim birçok dizi de var tabi.Yenilerden başlayıp 1-2 bölüm sonra sıkılıp bıraktıklarım da..Mesela herkes arrow dedi bir ara başladım bikaç bölüm sonra bıraktım.Bir çok dizi birbirine benzemeye başladı sanki.Okul da bitince boşta kaldım.Şimdi de herkes breaking bad izle filan diyo.Zaman kaybı mı olur acaba diye düşünmeden alamıyorum kendimi

Duygusallıktan nefret eden biri olarak, diziyi bitirdim ve kesinlikle muazzamdı :')

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık