"kusura bakma seni mükemmelliğimin sesi yüzünden duyamıyorum." -how i met your mother

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > sırf 9.6 puanı diye başlayanlar?

yeni konu aç sırf 9.6 puanı diye başlayanlar?

1. sezonu izlemeden kapatanlar

herkez cok met etti basladim 1.sezonu bitirdim zirnik zevk almadim bana cok dar konulu geldi biraktim

4 sezon izledim sıkıla sıkıla belki bi gelisme olur diye yok bi 5. sezonda biraz aksiyon war o akdar bide son bölümün sonunda

İleri sara sara izliyorum ben de. Alıştığımız hızlı geçen yabancı dizi olayı bu dizide maalesef yok. Türk dizilerindeki gibi uzun uzun bakışmalar 1 kelime söyleyip 10 saniye durmalar diziyi oldukça uzatıyor. Normalde 15-20 dk ya kadar inebilecek bir dizi 40 dk oluyor bu sayede. Ayriyetten bütçe sıkıntısından dolayı bazı bölümler oldukça gereksiz detaylarla boğuluyor. Bütün bunları görmezden gelirsek 9.6 yı hakeden bir dizi.

Beyler sizin için yeni bir şans kanal 7 de tekrar yayınlanmaya başladı kurtlar vadisi bol aksiyonlu bir dizi tavsiye ederim.

Bir dizinin efsane olması için aksiyon olması gerekmiyor. Sizin için arrow felan var baya aksiyonlu onlardan birini izleyebilirsiniz

efsanelerin efsanesi bir dizi, herkezin bünyesi kaldırmaz

olm gidin süperkahramanlı bişeyler izleyin gelmişler aksiyon diyolar ya

Dram dizisinde aksiyon aramak, güzelmiş bu kafadan bende bir tane istiyorum

Supernatural diye bi dizi keşfettim süper bişey sizi oraya alalım. Zaten breaking bad nedir lan bi kimya öğretmeni bi asi eminem koymuşlar dizi diye kakalamışlar. Aslında 9.6 puan alan dizi supernatural idi ama yahudi işadamı yossi kohen supernatural illuminatiye karşı bir dizi olduğu için imdb'ye kaldırttı yerine de gençleri uyuşturucuya yönlendirmek için kel kimya öğretmenli salak bi dizi koydu. Amerikanın oyunlarına gelmeyin breaking bad izlemeyin arkadaşlar.

5 sezonluk dizinin 3. sezonundayım ve hala bu diziye neden efsane denildiğini bir türlü anlayamadım ama bu kadar kişi beğendiyse bir sebebi vardır diye düşünüyorum.Benim gibi diziden keyif almayıp da sadece beklentilerinden dolayı diziye devam edenler de bence izlemesin bu dizi bu kafayla devam edecek gibi.Tavsiyem eğer prison break izlemediyseniz izleyin pişman olmazsınız.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık