"+ben burada gizli oda falan göremedim. -bu yüzden gizli oda deniliyor zaten." -supernatural

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > sırf 9.6 puanı diye başlayanlar?

yeni konu aç sırf 9.6 puanı diye başlayanlar?

1. sezonu izlemeden kapatanlar

breaking bad bittiğinden beri başka dizi izleyemiyorum .

arkadaşlar bi kimya öğretmeninin meth pişiricisi olması çok mu normal neresi sıkıcı dizinin anlayamıyorum böyle düşünenleri

ben genelde çok sıkılırım dizilerden öylede oldu sıktı ama ilerleyince güzeldi yani iyi ki izlemişim 9.6 olduğunu bile bilmiyodum izlediğimde

Ben buna benzer bir baslık actıgımda linc edilmistim burdaki ergenler tarafından. Arkadaslarımın zoruyla basladım bi inanılmaz agir isliyo ve piyasadaki bir cok diziyle kıyaslanamayacak kadar kalitesiz. IMDB para falan aliyo heralde bu puanın baska bir acıklaması olamaz...

izlenilmesi gereken bir dizi bence ben çok sıkılırdım dizilerden kapatırdım devam etmezdim falan ama nasıl oldu bilmiyorum bi baktım bitirmişim bi arkadaş yazmış herkesin bünyesi kaldırmaz.

aksiyon olmayan diziyi sıkıcı boş sananların dizi ve film zevki 0 hadi siz biraz recep ivedik izleyin onlar daha güzel değil mi

Sıkıcı diyenler neyin aksiyonunu bekliyor? Dizinin türü zaten dram yo.

Ağır ilerlemesi gayet güzel . Öyle zırt pırt hemen acele acele işlenecek konular değil.

Kişilerin zevkleri farklıdır kimi sever kimi sevmez ama çoğunluk sevmiş.Benim içinde çok farklı bir yeri vardır bu dizinin. Efsanedir.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık