"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal

Breaking Bad tartışma forumu

Tüm Forumlar > Breaking Bad > sizce hangi bolumden sonra dizi efsane olmaya basliyor?

yeni konu aç sizce hangi bolumden sonra dizi efsane olmaya basliyor?

dizinin ilk baslarinin sikici oldugunu soylemek yanlis olmaz.sizce hangi bolumden sonra dizinin seyri degisiyor?

11x04 kesinlikle

1x6 da bişiler başlıyo evet

Özlediğimiz dizinin detaylı incelemesini ve Better Call Saul'u çok yakında youtube'da "Ezgi'nin Kanalı"'nda bulabilirsiniz. youtube.com/ezgininkanali

Marvel, DC ve her türlü eğlenceli filmden sonra şimdi de dizi evrenindeyiz!

1. sezon 1. bölüm

kanser olduğunu öğrenip meth yapmaya karar verince... harbiden soluksuz izletiyor kendini...

2.sezon 8. bölüm better call soul

Tuco'nun öldüğü bölümden itibaren

arkadaşı dizinin finaline olmamış demekten ötürü kınıyorum ve kıtlığından şikayet ediyorum

Walter kel olunca :)

başlarda ben de bu diziyi eleştirenlere hak vermiştim bıraksam mı diziyi diye düşünüyordum. hatta dizi başlangıçlarına uyuz oluyordum. ama walter tuconun mekanı havaya uçurup karakter değişimi yaşamaya başlayınca dizi hakikaten sarmaya başlıyor salamancanın mekandaki çatışma sonunda artık efsane oluyor bence. goodman ile tanışmaları bir üst level gus la işe başlamaları sonraki level gus sonrası apayrı bir boyuttasınız artık. diziyi izlerken -big bang teki gibi- "artık sarmıyor bitirseler diziyi" gibi bir düşünce kesinlikle olmuyor bu bile efsane olmasına yeter

Yukarı Çık