"dostlarını yakında tut, düşmanlarını daha yakında…" -prison break

Chuck tartışma forumu

Tüm Forumlar > Chuck > Chuck'ın boşluğunu doldurabilecek diziler

yeni konu aç Chuck'ın boşluğunu doldurabilecek diziler

Tam boşluğunu dolduracak olmasada,Harry Potterın yara izi gibi kalıcı olsada bu boşluğu azda olsa dolduracak dizi arıyorum arkadaşlar,Chuck'tan sonraki dizilerden ne zevk alabildim ne bir şey.İçimde bir boşluk oluşturdu,dizi önerinde izleyelim. :/

Arrow'la ortak bçlümlerinde gayet iyiydi Flash izlemeyi düşünüyorum. Doctor Who cnbce de izledim beğenmedim türünü :(

bi başyapıt istiyosan eğer prison break ve braking bad i kesinlikle izle

Prison Break

Breaking Bad izlemediysen kesinlikle başla hemen ilk sezonu sıkıcı biraz ama ilk sezondan sonra öyle bi sarıyo ki bırakamıyosun

How I Met Your Mother sitcomdur son bi kaç sezonu rezaletde olsa(benim düşümcem) 9 sezonluk bir dizi ve keyif alarak izleyebileceğin bir dizi kimi başlattıysam teşekkür ede ede bir hal oluyolar :D

Friends bende izlemedim ama how i met your mother burdan çıkmış söylediklerine göre 95-05 arasında yapılan eski bir dizi onun için pek sarmadı beni

House M.D. önerdikleri diziler arasında aynı şekilde izlemedim.

Bilim kurgu seviyorsan

Fringe, Falling Skies, X-Files,

@Sandor_Clegane o senin fikrin. benim için boşluğu doldurulamayacak bir dizidir. 5. sezonun hayal kırıklığı olduğuna bende katılıyorum ama ilk 3 sezon tadını ben bir iki diziden aldım şu ana kadar.

dw beğenmedin peki bilim kurgu olduğu için mi yoksa diziye özel mi? ona göre bilim kurgu ya da fantastik önereyim?

Hannibal izlemeyi deneyebilirsin, Dexter gibi değil tam ama Dexter la Criminal Minds arası bişey :D

Tarzın olmayabilir ama The Newsroom'u çok beğenerek izlemiştim ben, bir göz bence. :)

@nightingale.

sadece 5. sezon değil 4. sezonda saçmalık aslında 3x13 den sonrası saçmalık ben duygusal biri değilimdir ama 3x13 de kendimden geçtim o zamana kadar gerçekten mükemmel bir diziydi sonrası saçmaladı 4. sezona kadar her hafta takip edip saatlerce bilgisayar başında bekleyip bölüm gelir gelmez izlerken 4. sezondan sonra 3-4 bölüm biriktirip boş vaktimi öldürmek için izler oldum aynı olay how i met your mother içinde geçerli çok güzel giderken karakterleri tamamen değiştiriyolar ve herşey bozuluyo eskiden her bölümünü en az 8-9 kere izlerdim ve zevk alırdım biraz da yaşım geçti sanırım kullandıkları jargon ne ajanlığa uyuyor ne başka bişeye çizgi film gibi geliyo artık
Burn Notice
biraz sıkıyo ama gerçekten ajanlığın ne olduğunu gösteriyo aylarca yıllarca kimliğini değiştirip bi başkası gibi yaşıyosun bu seni etkiliyo izler bırakıyor. ama burda yok göreve gidiyoruz yok görevden geliyoruz CIA,NSA değilde FBI dizisi olmuş bu biraz polisin yapıcağı işleri yapıyolar suçlu tutukluyolar vs. ve bunu diğer dizileri izledikten sonra fark ediyosun dizi tırt yani boş :D

The Flash izledim ben günceldeyim ama pek iyi bir dizi değil kannımca

Prison Break ve Breaking Bad izledim Chuck'tan önce ama chuck onların boşluğunu doldurduğu gibi boşluk yarattı bitince bence Chuck boşluk yaratan bir dizi hemde bayağı bayağı boşluk yaratıyor.House M.D tarzım değil sevmedi ben açıkcası.Herkes kendi tarzına göre.

@unique11 Dexter'da izleseydin farkında olurdun polisler tutuklayamayınca davayı FBI,NSA,CIA gibilerine bırakıyolar.Bence biraz bilipte yazmak daha doğru olur.

Chuck'ı 3 kere bitirdim ve gerçekten söylüyorum bu tarz da başka bir dizi yokçok harika bir nerd dizisi dizinin içine aşk romantizm ilk bölümden giriyor ama son sezonun iki bölümü hariç her zaman nerd olayları bir tık daha fazla ayrıca yardımcı karakterler konusunda gelmiş geçmiş en iyi dizi olabilir Chuck Sarah Morgan Casey dörtlü başrol dersek ablasından jeff e general den big mike a hepsi harika yazılmış oynanmış karakterler Komedi - Nerd- Aşk - Romantizm -Aksiyon-Bilim kurgu içinde olan ve bu kadar iyi işlenmiş biri dizi yok keşke filmi çekilse

The Flash derim dostum.Eğer DC Comics ve Marvel fanıysan bu diğer dizilere de bakabilirsin.Arrow,Constantine,Supergirl,Smallville,Agents of S.H.I.E.L.D,Daredevil,Gotham,Lucifer.Ve yeni çıkacak olan DC's Legend of Tomorrow.Çok oldu ama dene bence ;)

Bu arada sadece ilk sayfayı okudum.The Flash'i beğenmemişsin.Onu beğenmediysen bunları da beğeniceğini pek sanmıyorum ama bakmakta fayda var ;)

konuya abone kullanıcılar 18

Yukarı Çık