"bu şey nasıl uçurulur biliyor musun?" -doctor who

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > BAŞLAMALIMIYIM ?

yeni konu aç BAŞLAMALIMIYIM ?

Arkadaşlar bir çok diziyi takip ediyorum ve güncelim ama bu netflix dizilerinin hiçbirini izlemiyorum çünkü bütün 1 sezonu 1 günde koyuyorlar sizce bu diziye başlamalımıyım nasıl bir dizidir

BAŞLAMAKMI HALA BAŞLMADINMI CİDDİMİSİN SENE 2017 VE SEN HALA DAREDEVİL İZLEMEDİNMİ ?
şaka biryana

eğer flash,supergirl,arrow,legends of tommorrow gibi dizilerin fanboyu isen izleme kardeşim bu dizilerle takıl

amma iyi dizi takipçisi isen kaliteli dizi istiyorsan daredevil muhteşem bir dizidir diğer netflix dizileride güzel (iron fist hariç) ama bu ayrı bişi izlemeni tavsiye ederim diğerlerinide zaman geçirmek için izleyebilrsin

Netflix marvel dizileri güzel luke cage hariç aralarında en boktanı

Iron fis bence güzeldi. İnsanlar neyini beğenmiyor anlamıyorum

Luke Cage gerçekten vasat olmasına rağmen Iron Fist'e kötü demelerini anlamıyorum.

Sorman hata dalında en iyisi türünün tek örneği :)

daredevil izle ve gözlerinden utan :)

Hala beklemen hata dc dizilerinden 1000 kat daha iyi hepsini izledim emin ol.

AnterVorte ve Kuwarski dostum bu dizilerin hepsi çizgi roman uyarlaması ve eğer çizgi romanlarını okusaydınız hangisinin daha güzel olduğunu anlardınız yinede zevkler ve renkler tartışılmazmış ama şöyle söyliyeyim

iron fist ; dövüş sahneleri çok kötüydü,fistini hiç kullanmadı (kullandıklarınıda fragmanda göstermişti aten) kun lun ı hiç göstertmedi zaten iron fisti oynayan arkadaşın oyunculuğu çok kötüydü senaryo çok belliydi karakteri kötü yansıtmışlardı(normalde iron fist az konusan öz konusan her soruyada bir atasözüyle cevap veren geerksiz konusmayan asla sinirlenmeyen eğitimli disiplini bir karakter) son olarakda şirket ve aile dramından başka bir şey aktarmadılar iron fistin güzel olan tek yanı hikayesi oda originden kaynaklı bide madam gao güzeldi

luke cage ise ; karakter güzel yansıtılmıştı muzikler ortama göre acayip güzeldi siyahi bir kasabada geçmesi ayrı bir zevkti misty knight iyiydi senaryo çok güzeldi şaşırttı dövüş sahneleride gayet iyiydi tek kötü yanı biraz yavaş ilerlediği için sıkıcılık vardı jessica jonesda aynısıdır güzel yapmışlardır ama yavaş ilerlediği için sıkabilir

şahsen bu konularda bilgisi olan birlerine aynı soruyu sor onlarda aynısını der
1 daredevil
2 luke cage
3 jessica jones
4 iron fist (oda başka dizi kalmadığından)
emin ol sırası böyle olacaktır

demek istediğim tahminimce şu an yaşınız 12-18 arası şahsen bir sıkıntı yok lakin hiç çizgi romanını okumadan karakterleri ne olduklarını haklarında hiçbirşey bilmeden iki diziyi izlesem bende iron fisti daha güzel bulurum origini güzel en azından ama şahsen bu marvel-DC dünyasına hakim biri
flash
arrow
supergirl
legends of tommorrow
iron fist
smallville
gibi dizileri izleyince ağlar yani cw ünün yaptığı dc dizileri zaten boktanklıkta sınır tanımıyor gömmek için izliyorum artık bi beğendiğim constantine vardı

netflix okadar güzel yansıtıyorki karakterleri hikayeleri iron fist beklenmedik birşeydi ama bence nedeni

2017 de defenders gelmesi lazım ve sinema evreninde avangers infinity war da bu karakterlerinde olması lazım tabi biraz geç kaldıkları için diziyede doğru dürüst zaman ayıramadılar dedilerki
amaaan zaten 3 ü beğendi bunuda boktan çocukların eğleneceği bir şekilde yapalım sevilirse sevilsin sevilmezse sevilmesin zaten defenders çok iyi olacak sinemadada çıkcaz paranın dibine vururuz siktir et bu diziyi dercesine bir şey sundular

ıron fist gibi dizi dünyasında kötü olan ancak çizgi romanı iyi olan hangi seriler var ve istanbulda nerede bulabilirim bu çizgi romanları

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık