"o farkında bile değil belki, ama onunla konuşunca mutlu oluyorum." -friends

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil mi Punisher mi

yeni konu aç Daredevil mi Punisher mi

şimdi bu soruyu neden sordum derseniz daredevil sadece dövüyo sonra polislere teslim ediyo dövdüğü insanlar pislik iğrenç ötesi yaratıklar ama punisher napıyo tak tak tak hepsini cezalandırıyo cünkü oda biliyo öldürmezse o yaratıklar hapishaneden eninde sonunda çıkacağını tekrar yaptıkları şeyi yapacağını şimdi saçma gelebilirde ama ben her zaman suçlu birinin cezasının yaşamak olduğunu düşünmüyorum punisher sadece kötüleri cezalandırmasından dolayı ve çok fena şekilde hayranı olduğum için punisher diyeceğim inşallah ne demek istediğimi anlamışsınızdır saygılar

99 Doğumlu biri olarak ben Punisher'ın filmleri ve oyunları ile büyüdüm :D o yüzden Punisher

Bildiğim üzere çizgiromanda çoğu zaman kapışmaları Daredevil alıyor

H2H combat açısından soruyorsan tabii. Kimi seviyorsunuz diye soruyorsan Matt superhero yani, Punisher gibi anti-hero değil. Hero'ların öldürmeme huyunu (-) olarak görsem de Daredevil iyidir ya. Daredevil diyorum.

sorumu bu şimdi .D punisher neden punisher adını almış ailesini yaptıklarından dolayı aslında burda kötüler le savaşmıyor ailesine yaptıkları şeyden dolayı ona baglı insanları cezalandırıyor benimde ilk oyunum diyebilirim

daredevil iyidir mattinde dediği gibi kimin ölüp kimin yaşayacağına tanrı karar verebilir

Punisher efsane :D küçüklüğümde az oyununu oynamadım :D işkence sahneleri falan vardı siyah beyazdı pompalı vardı en sevdiğim iki tane pompalı falan taşııyodu efsane ya :D daredevil de efsane :D

@Mosa aynen dostum aynen çok efsanevi oyundu :D hala oynuyorum galiba netflix punisher'in dizisini yapacak mış diye duydum inşallah yaparda bol bol punisher'ı izleriz :D

Oyundan yola çıkarak bakıyorsunuz ben bu kadar güzel bir cahillik örneği görmedim.

@TheAyzek gerizekalı mısın ? punisher'ı ilk tanışmam oyunla oldu sonra filmini izledim felan bundan ne tür cahillik var anlamıyom boş yorum yapmak istemişsin ve becermişsin bravo

@TheAyzek Ben Daredevil'i tanımadan önce Punisher'ı Tanıyodum oyunu olsun filmi olsun bunu söylemek ne tür bi cahillik oldugunu acıklarmısın ilk önce insanların fikrine saygı duy

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık