"hani bir his vardır ya böyle, nasıl söylesem mutlusun ama değilsin gibi.." -how i met your mother

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Daredevil mi Punisher mi

yeni konu aç Daredevil mi Punisher mi

şimdi bu soruyu neden sordum derseniz daredevil sadece dövüyo sonra polislere teslim ediyo dövdüğü insanlar pislik iğrenç ötesi yaratıklar ama punisher napıyo tak tak tak hepsini cezalandırıyo cünkü oda biliyo öldürmezse o yaratıklar hapishaneden eninde sonunda çıkacağını tekrar yaptıkları şeyi yapacağını şimdi saçma gelebilirde ama ben her zaman suçlu birinin cezasının yaşamak olduğunu düşünmüyorum punisher sadece kötüleri cezalandırmasından dolayı ve çok fena şekilde hayranı olduğum için punisher diyeceğim inşallah ne demek istediğimi anlamışsınızdır saygılar

çizgi roman okuyun öyle konuşun gençler burda ben daha çok biliyorum havasına girip sidik yarıştırmanın lüzumu yok.

@Sadık Flash kardeşim adama laf atıyorsun da :D bence sende bir sorun var. Punisher' ın çrlerini oku anlarsın. Sadece ailesi için değil evet önceden öyleydi ama daha sonradan suçluları cezalandırmaya başladı. Hatta bi ara Spider-Man ' ın hayatını bile kurtarmışlığı var ve evet film ve oyundan yola çıktığın için cahil olabilirsin :'( "Cahil demiyorum olabilirsin diyorum. Gerisi sana kalmış :D"

Punisher. Daha dizinin 2.SEzonunu izlemedim bugün başlayacağım. O yüzden dizideki halini bilmiyorum. Fakat çizgi roman ve Video oyunuyla aşık olmuştum o karaktere. O yüzden karakter olarak punisher diyorum.

@DamonSLVTR dostum görüşüne saygım var o anlık sinirle yazdım ne düşünmek istersen düşünebilirsin no problem
@Myscherzo bak dostum ne söylemek istediğini anlamadım amma velakin punisher gibi karakterin çizgi roman olsun film,oyun ve dizisi olsun hep kendine has karizması olması yetiyo ve artıyo illa geçmişinin hepsini mi araştırıyım hayran olmak için ?

Katolikler öldürmez.

punisher derim anti-hero olsa da

Punisher Anti Hero, o yüzden karşılaştırmak yanlış.Hangisini seviyorsan dersen Punisher, çünkü gerçek bir karakter.Gerçek dünya'da da olabilecek biri, kurgu değil.
He küçükken sevmezdim, çizgi filmlerde falan pek çekici değildi.Burada ilk defa iyi bir oyuncuya vermişler, çok iyi oynamış.

Neredeyse çoğu karakter öldürmez.Tek Daredevil değil öldürmeme kuralı olan. Bknz:Batman,Captain America da öldürmez.

ulan sadık işsiz misin hangi diziye baksam senin yorumunu görüyorum :DD

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık