"bir adam kendi oğlunun ölümünü görecek kadar yaşamamalı." -oz

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > daredevili flashla karşılastırmayın Arrow vs Daredevil ??

yeni konu aç daredevili flashla karşılastırmayın Arrow vs Daredevil ??

bence ıkı diziyi karşılastırmak mantık dısı flash superkahraman daredevil daha gerçekçi bilim kurgu fantastik cok az illada karşılasacaksa arrow ile karşılaştırmak en mantıklısı bence

Sezgileri güçlü olduğu için Daredevil her türlü alır,12-13 dövüş türü biliyor,kaldı ki ilk sezon acemilik dönemiydi,Arrow'dan daha profesyonel kesinlikle,ama Green Arrow ile kıyas kıyasa gider

göreceli bir durum arrow uzman ok atıs kabiliyeti var vicudu daha güclü ve ekibi var arrow daredevili yanına yaklaştıracağını bile düşünmüyorum :)

göreceli bir durum arrow uzman ok atıs kabiliyeti var vicudu daha güclü ve ekibi var arrow daredevili yanına yaklaştıracağını bile düşünmüyorum :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Flash'ı kim daredevil ile karşılaştıyor ki? Flash superman'den bir tık altta birisi.
Adam infinite mass punch denilen yumrukla supermani bayıltabilecek güce sahip.
Olay dizilerden ibaret değil. Flash hızı nedeniyle çooook güçlü. Dizidekine aldırış etmeyin. Comicslere ufak bir göz atarsanız Flash'ın gücünü görebilirsiniz.

flash supermani hiçbir şekilde yenemez superman marvelin ve dc nin abartılı bazı kahramanları sayılmazsa gelmiş geçmiş en güçlü süperkahraman

ahmet burak, Superman ilk 100'e bile giremez.

QuarterFlash burayı terk et

saçma bi imajı olduğu için superman i pek sevmem fakat oyunuda bile superman boss olarak çıkıyor be kardeşim :D

ahmet burak çr'lere ufak göz at biraz araştır sadece diziden olmaz Flash Clark'ı sikecek kadar güçlüdür supermandende oldum olası nefret ediyorum abartmayın onu uzun anlatıp sıkılmak istemiyorum zaten ve Flash vs Daredevil oldu olası saçmalıktır onları karşılaştıran aptaldır Arrow vs Daredevil ise görecelidir bence ikiside farklı evrenlerde yer alıyor zaten çünkü Arrow DC,Daredevil Marvel'in yani bunu kişiden kişiye değişir DC ve Marvel'a sormak gerekir :D

smallvilleyi izlediyseniz çizgi romanlarını okuduysanız yada supermanı biliyorsanız superman ilk kahramandır ve adamlar bu kahramana her türlü gücü vermişler hızlı koşu gibi yalnız sadece kripton denen taştan etkileniyor o kadar herneyse daredevil mi yener yoksa arrow mu işte bunun cevabı hayalgücünüze kalmış birşey daredevili seven biri daredevilin daha güçlü olduğunu söyler fakat gerçek hayatta bu tür şeylerin olmadığı için cevabı size kalmış birşey yani adamlar kalkıpta hangi karakterin daha güçlü olduğu bir film yapsalar filmi yapan hangi karakteri severse onu kazandırır. :)

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık