"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Jesicca Jones & Daredevil crossover'ı

yeni konu aç Jesicca Jones & Daredevil crossover'ı

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar 2. Sezon 5. bölümde Foggy'nin eski yavuklusu Jesicca Jones'tan bahsediyor ya daha önce de duydum gibi iki dizinin sık sık crossover yapma olasılığı var mı? Bileniniz varsa yazsın ne olur

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

var luke cage çıkacak ama ben Elektra nın çıkmasını isterdi veya Daredevil 3.sezonda elektranın daha ön planda olmasını isterdim :/

30 eylülde luke cage çıkacak ıron fistın erken çıkması kesin değil onun yerine punisherın dizisini yapabilirler yani ıron fistın çıkış tarihi baya gecikebilir onun için anca 2017de çıkar defenders jessica jones daredevil crossoverı kesinlikle olur diger sezonda bu sezonda zaten jessica jonesta mattin hemşiresi görünmüştü hatta bir arkadaşım var onu yardım için çağırabilirim demişti o an daredevil gelir şimdi diye heyecanlanmıştımda gelecek gibi oldu gelmedi diger sezon crossover yaparlar ama kesin

30 eylülde luke cage çıkacak ıron fistın çıkış tarihi kesin değil ondan önce punisher masrafsız ve senaryosu daha kolay olduğu için punisherın dizisini yapabilirler ıron fistın çıkış tarihi baya gecikebilir yani defenders anca 2017de gelir 2016nin sonlarına doğruda gelebilir ama bir ihtimal jessica jonesla daredevil crossover diger sezon kesinlikle yapar bu sezon jessica jonesta mattin hemşiresi göründü zaten 1 bölüm sezon finalinde hatta bir arkadaşım var o yardım edebilir demişti kilgravein işini bitirmek için bu sezon gelecek diye heyecanlanmıştımda gelmedi diger sezon kesinlikli yaparlar crossover

@okakacukaka madem IMDb'nin yabancı olduğunu biliyorsun niye "IMDb'ye pek güvenme bu konularda :) Yabancı kaynakları araştır ;)" diye yorum yapıyorsun. valla sen ara ara mesaj at ben bakar bakar gülerim:)))

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık