"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Şimdi kutsal soruyu soruyorum, Marvel Comics mi DC Comics mi?

yeni konu aç Şimdi kutsal soruyu soruyorum, Marvel Comics mi DC Comics mi?

Bu süper kahraman olaylarına Spider-man ile başladığımdan, DC Comics bana hiç bir zaman sıcak gelmedi.... Çizimler çok yapmacık geliyordu. DC Comics, Superman ve Batman olmasa bir hiç benim gözümde.....

İlk başta öyle gelir ama şu sektörle az çok ilgilendiğinde DC biraz daha ağır basıyor

Kişisel bir görüş yaptım zaten, DC C. daha önceden kurulmuştur. Emin ol bu sektörü herkesden daha iyi biliyorum

kıyaslanmaması gereken, kıyaslandığında işin içinden çıkılamayan konulardır. bkz:
fifa vs pes
ronaldo vs messi
pele vs maradona
marvel vs dc

Bu sektörü herkesden iyi bilsen DC nin çok daha iyi olduğunu da bilirdin Marvel ın Spider-man i güzeldi sadece..
Şimdi diyeceksin ki x-men var avengers var quicksilver var deadpool var.
Evet bunların hepsi var Marvel da ama Marvel bunları DC den kopyalamıştır.
X-Men DC de Doom Patrol dur
Avengers --> Justice League
Quicksilver--> The Flash
Nova Corps--> Green Lantern Corps
Deadpool --> Deadstroke
Birkaç tane daha var yazmaya gerek duymadım Mr. Fantastic gibi...

Wolverine Spider-Man ve Daredevil haricini samimi bulmuyorum

DC tabiiki

Marvel çocuklar dc yetişkinler için hitap ediyor

madem x man i marvel dc den çaldı o zaman neden marvelinki tutuldu? bu bir sektör.herhalde iki şirket birbirinden esinlenecek.önemli olan hangisinin başarılı olduğu

ilk hangisi çizmeye başlamış bilmiyorum ama marvel -özellikle son on yılda- kurgu, animasyon ve karakterler bakımından bana daha başarılı geliyor

Ay.

Marvel filmleri sayesinde bu kadar popüler. Alyor filmlerine en yakışıklı, en güzel oyuncuları koyuyor. Film vasat bile olsa herkes harika diyor. DC film işine biraz daha geç girmeye başladı. Ama çizgi roman olarak DC daha kaliteli BENCE.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık