"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > Taktığı maskenin onu ele verebilecek olması ihtimali.

yeni konu aç Taktığı maskenin onu ele verebilecek olması ihtimali.

Öyle geliyorki şuanda taktığı maskeyi takmaya devam ederse kör olduğu anlaşılacak.Kısa sürede resimdeki maskeyi kullanmaya başlaması gerek bence.Çok gereksiz yani şuanki hali.En azından gözlerini açık bırakmalı.Bu adam gizlilik istemiyor mu?Niye böyle tüm suratını kapatan bir kamflaj kullanıyor.Kamuflaj dediğin sen kim olduğunu saklamalı.Sonuçta o kör bir avukat.Ve olaylarda az çok da olsa yasal olarak da ilgilenecek.Hem onun hemde karakterimizin gör olması onun kimliği açısından tehlike olabilir.Neyse güzel diziye benziyor.Ama kör olması da niyeysebu dizinin tutması için bir dezavantajmış gibi hissediyorum.Siz nedersiniz?

Adam bu işe daha yeni başladı.Acemi bazı konularda.Zaten sezon sonu kostüm değişicek.Orijinal Daredevil kostümünü giyecek :)

bence körlüğü dezavantaj değil, zaten gözleri olmasada görebiliyor diye biliyorum. diziye ayrı bir hava katıyor, karakterin diğer onlarca karakterden daha özel bir yanı olduğunu anlıyoruz.

Ulan zaten karakterin olayı o adam körlüğü dezavantaj diyor. Abi siz şaka mısınız :D

Ya hala gülüyorum :D :D

kör olmasa izlerdim vallahi ama kör maalesef

çr okumayan veya araştırma yapmayan gençlik çoğalmaya başladı. Daredevil özelliği zaten kör olmasından geliyor, küçükken kimyasal şeylere mahruz kalıyor ve diğer organları gelişiyor.

Siyahlar içinde daha sağlam gözüküyo ya adam hiç değişmese keşke :D

Ben yazdıklarımı düşünerek,mantık çerçevesi içinde yazdım.Sizlerden de önyargı içeren,anlayışsız ve düşüncesizce cevaplar almak üzücü oldu.Ben kör olmasının kendisi için dezavantaj olduğunu söylemedim.İlk bölümü bitiren biri olarak öyle olmadığını zaten anlamıştım.Benim çizgi roman okumadığımı nereden biliyorsun?Neyse körlük meselesine gelirsek benim gördüğüm şekilde göremiyor olması bu diziyi sevmem açısından bir eksi bir yöndür kendi fikrimce.Keşke dediklerime dikkat etseydiniz...İlerleyen bölümlerde göreceğiz artık.

Ya şuan konusu değilde yine biri atlamış laf etmeden geçemiycem. Abi ne bu "çizgi roman okumayan bilmez." "çr'deki gibi değil bu" "çryi okuyun bide heheyt" kafaları!? Ben söyliyim. Her çizgi roman okuyan geek gibi küçük yaşta kendileriyle dalga geçilmiş adamlar, karşısındakinin çr okumadığını varsayarak ezikliğini, saldırarak dışa vurmaya çalışıyo. Başka bişey değil. Komik oluyosunuz beyler yapmayın lütfen.

Teşekkürler Voinix :)

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık