"-seni öptüm. +biliyorum. ben de oradaydım." -the vampire diaries

Daredevil tartışma forumu

Tüm Forumlar > Daredevil > The Flash vs Daredevil

yeni konu aç The Flash vs Daredevil

Bu kapışma tamamen dizi üzerinden karakterler değil yapım kurgu efekt izlenebilirlik gibi şeylerde hangisi üstün gelir ?

açıkçası ben olayları daredevilda çok rahat takip edemiyorum ama the flashte bu benim için çok kolay. bilimkurguyu daha çok severim ayrıca ve flashte fantastik olan süper hıza sahip olması, yapabildiklerini fizikle açıklıyorlar. yaptıklarını bir şeye dayandırabilmeleri çok hoşuma gidiyor. yani bir insan süper hıza sahip olsaydı ve bunu kaldırabilseydi, neler yapabilirdi sorusunu cevaplıyor bir bakıma. daredevilda ise dövüş sahnelerinin gerçekliği, karakterin yenilmez olmaması etkileyici. ayrıca çekimler de çok iyi. bir de onu anlamaya çalışmak, bazen göremediğini unutmak, ayrı bir zevk veriyor izlerken.
eşitler sanırım.

Daredevil'in çok önde olduğu versus.

flash ta ayrımtı var diyen 5-10 yaş arası gerizekalı daredevil in dövüş sahneleri kurgusu bakımından çok daha iyi

konu ile kurgunun anlamını karıştırıp saçma sapan yorumlar yapanlara üzülüyorum iki dizininde takipcisiyim fakat kurgu bakımından flasın daredevile yaklaşması bile imkansız

Flash genele hitap etmiyor be, izliyorum, oyunculuk çok kötü, efektler yerlerde sürünüyor.Çok çocukça davranıyorlar. Daredevil her durumda en üstün. Ha ben iki tarafıda severim bana götr Marvelin Kahramanları, DC'nin Villain'leri çok iyi.

Kurgu olay akışıdır abicim harbi anlamını bilmeden senaryoyla ne karıştırmışsınız. Konusu daha ilgi çekici olabilir Flash'in zaman-mekan falan iyi güzel şeyler bunlar da Daredevil kurgu olarak film seviyesini bile aşmıştır. Bir de Flash de oyuncular bile diziyi ciddiye almıyormuş gibi çocukça davranıyorlar Daredevil'la karşılaştırılması bence ayıp.

herşeyde bölünmeye nekadar meraklısınız arkadaş ikiside güzel karakter bırakın bize seyir zevki düşsün ne tartışıyosunuz

bence ıkı diziyi karşılastırmak mantık dısı flash superkahraman daredevil daha gercekci bilim kurgu fantastik cok az illada karşılasacaksa arrow ile karşılaştırmak en mantıklısı bence

DD tek geçerim

flash daha iyi çünkü dc nin ana karakterlerinden ama marvel böle bişey asla yapmaz mcu nun bi düzeni var ana karakterin dizisimi olur

Yukarı Çık