"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal

DCs Legends of Tomorrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > DCs Legends of Tomorrow > Sizce takımın başkanı olurmu olursa kim

yeni konu aç Sizce takımın başkanı olurmu olursa kim

arrow yada sara olsun özledim sarışını :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar takımın başkanı the atom olacak ben internetten araştırdım

bence palmer olur felicity nın hoşlandığı herkeste bi lider olma , öne çıkma potansiyeli oluyo çünkü. kız buluyo yani :D

L$T

Bence Flash ama ben Captain Cold'un olmasını istiyorum :D

arrow dizi dünyasında batmanin yerini aldı demişin ama batman arrow un pabuccu bile olamaz daha batman köpekten dayak yerken nasıl kötülerle savaşıo onuda çözemedim ayrıca batmanın R'a S'a Gul u yendiği felan yok o filmde öyle gösterilmiş çizgi romanında normal bir ustasını yeniyor.... @pazer

@Burakhan007 , Arrow'un koyu bir fanı olduğun ortada Batman'la Arrow'u kıyaslamaya çalışmanın bir sonucu çıkmaz. Hadi biri Marvel biri DC kahramanı olsa neyse. Evet Arrow, dizi dünyasında Batman'in yerini aldı. Nolan'ın Batman üçlemesinin çok sevilmesi ve iyi gişe yapmasının sebebi gerçekçi süperkahraman (olağanüstü öğe kullanmadan) olması. Yıl 2006 ve 2008. Batman Begins ve The Dark Knight filmlerinin çıkış tarihi. Smallville ve ardından gelen Aquaman(pilot bölüm) DC'yi dizi yapmada korkuttu. Ancak Batman'in gişe başarısı gözleri ışıldattı. Ve arrow başladı ki bu da Green Arrow değil Arrow yani orijin hikaye anlatmadılar. Ne felicity ne diggle çizgi romanlarda yok(sevilince sonradan eklediler). Ve dahi ilk iki sezonun çok sevilmesi gerçekçi süperkahraman akımını devam ettirmeleri.

Ve şunu da belirteyim Green Arrow tek başına bir karakter olarak çıkmadı çizgiromanlara. Batman'in yancısı olarak gözüktü çizgiromanlarda. Zaten ikisininde zengin, süpergücü olmaması ve maske takmasından anlıyoruz.

Uzun lafın kısası: Arrow dizisini her iki paragraftada açıkladığım gibi Batman sayesinde izliyorsun.

@Burakhan007, Ya dünyanın en popüler kahramanının yanında Arrow nedir kardeş? Arrow'u kim ipler Batman'in yanında? Ayrıca Batman Arrow'u parçalar köpekten dayak yiyor demişsin. Yönetmen kaliteli olunca daha mantıklı bir film ortaya koymuşlar. Yoksa Batman 127 dövüş sanatı ustasıdır.

Burakhan007, Ayrıca, sanki Arrow Ra's aldı da konuşuyorsun. 2 kere mahvetti Arrow'u. Üçüncüde de yönetmenin erken bitirmek istemesinden alıverdi işte.

Batman ise Ra's'ı pek çok kez alıyor araştırabilirsin.

bence belirli bir lider olmaz ama olursa oliver yada barry olmalı diğerleri sonradan geldi her şey oliver la başlamıştı ARROW la başlamıştı flash ondan sonra çıktı kardeş dizisi olarak ama madem dövüş sahnelerinde ollie yi göremedik ve olma olasıığı az, o zaman olsun :D <3 çok mu çok istedim bilmiyorum ama keşke firestorm un diğer yarısı ronnie olarak kalsaydı bu arada ronnie nin gerçek hayatta adı robbie amell ve stephan amell (green arrow)un kuzeni :D

m.c

LİDERE İHTİYAÇ YOK AMA İLLA LİDER OLACAKSA ODA Rip Hunter OLMALI

Başka yerde yazdığım bir yorum.Okuyunca anlayacaksınız ki bu takım Green Arrow ve Flash'ten bağımsız.

Bu dizide bulunan her karakter DC Comics yani DC çizgi roman firmasında önemli yerlere sahiplere az çok.Hawkman ve Hawkgirl mesela arada Justice League'ye yardımcı olan karakterler.Firestorm çok eski karakterlerden.Captain Cold , Flash'ın ilk ortaya çıktığından beri villaini yani düşmanı olan bir karakter.

Bu karakterler dizilerde o kadar önemli gözükmese de evren de yerleri var ancak diziler de bu karakterlerin önemini şu an gösteremiyorlar.Bu sebeple onları tanıtmak için bir yan dizi oluşturulmuş.Rip Hunter gibi bir karakter önemli bir karakterdir ki zaten eklemişler.

Hawkman ve Hawkgirl zaten diziden anlayacağınız üzere DC'nin en önemli karakterlerinden.Vandal Savage ile kavgaları , insanlık tarihine etki etmeleri , reenkarne olup durmaları...Bunlar bir çok etkileri DC Evreni'ninde.

Firestorm zaten dizide gücü yansıtılmayan bir karakter.Normalde aşırı hızda uçma gibi yetenekleri de bulunmakta.Tahminimce bu gibi yetenekleri dizide geliştirecekler.

Captain Cold ve Heatwawe , Flash ilk ortaya çıktığında Captain Boomerang , Mirror Master gibi karakterler ile beraber Flash'ın Sinister Six'i gibi oldular.Sinister Six'i de bilmeyenler için açıklayayım : Marvel'de karakter olan Spider-Man'in en önemli 6 düşmanının yani Doctor Octopus , Electro , Vulture , Kraven , Sandman , Mysterio'nun oluşturduğu gruptur.

Sara Lance , White Canary olarak geçer.Bu karakter de Green Arrow'un çizgi romanlarında önemli bir karakterdir.

.
.
.

Bu arada arkadaşlar artık anlayın şunu :
ARROW DEĞİL.GREEN ARROW'DUR KENDİLERİNİN ADI.

Yukarı Çık