"bir şey gerçek olmak için fazla iyiyse, o şey yalandır." -agents of shield

Dexter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Dexter > 9.sezon geliyor

yeni konu aç 9.sezon geliyor

Hayırlı olsun

Geri dönen diziler kervanına Dexter'da katılabilir... Showtime patronu David Nevins, kanalın TCA panelinde diziyi geri getirme isteğini dile getirdi. Henüz net hiçbir şey olmasa da uygun şartlar sağlanır ve Nevins isteğine ulaşırsa dizi 9. sezonu ile geri dönecek.
Divxplanetten alıntı.

Dizi değil de Dexter'ın üniversite hayatını falan anlatan bir film gelebilir diye düşünüyorum. Ya da önceki yaşamından kesitler sunan bir mini dizi. Fakat ne olursa olsun -maalesef- bildiğimiz anlamda bi Dexter beklemeyelim derim ben.

feyk atma abi

trolleme bizi ya sonra boşu boşuna umutlanıyorum

birader hangi kafayla hiç bi kaynak belirtmeden, ''hayırlı olsun'' açıklamasıyla böyle bişeyi ortaya attın?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

deb siz dexter mi olur beyler bayanlar lütfen :D tamam dex yaşıyor ama ne bileyim :D
mini dizisi çıkar yani 9. sezon olmaz.

buradan oliver saxon a selamlar ...

showtime yoneticileri dizi icin limitli kisa bir spinoff istediklerini belirtti ama michael c.hall ve yapimcilar ilgilenmediklerini soyledirler. ileride fikirleri degisir mi bilemem ama boyle harika dizilerin ozelligi zaten tadinda birakmalari... uzadiklarinda ya da geri donduklerinde eski tadi vermiyorlar. (bakiniz: heroes)

Çıkar da nasıl olur belli olmaz

ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü :D ama aynı tadı verir mi bilmem. Ne kadar acı olsa da her mükemmel şeyin bir sonu var :'(

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

gelsin de şu dexterin anlamsızca hayatta olmasını bi düzeltsinler keresteci ney la

Yukarı Çık