"einstein 'iki şey sonsuzdur' demiştir. evren ve aptallık. ben şahsen aptallığın sonsuz olduğuna tanık oldum." -teen wolf

Dexter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Dexter > Dexter İntro

yeni konu aç Dexter İntro

Dexter'ın başında çıkan (intro deniliyor galiba) Dexter'ın sineği vurması traş olması vs.Bu sahneye sinir olan tek ben miyim ? Her seferinde geçiyorum gıcık bir sahne.

iştahım açılıyor orayı izleyince lan

ordaki sanatsallık aslında kilit nokta. siz zaten o sosu kan sanın diye öyle yapmışlar. adamın kahvaltı edişinde bile bir katil edası var, çaktın? benim çok hoşuma gidiyor.

Dizinin en güzel sahnesi bence ya nasıl beğenmezsin :D

HCK

Diziyi bitirdiğinizde anlarsınız o intronun değerini

diziyi bitirdim ama özlediğimden arada introya bakıyorum, o intro bence çok güzel müziğin uyumu sabah rutini falan bence gayet hoş

arkdaşlar 4.sezon başlangıç çok iyi ya intro geçiyor sonra sanki tekrar intro olacakmış gibi başlıyor ya sahne ben baya bğendim :D

ben alarm sesi yaptım çoks eviyorum en sevidğim 2.intro ( true detective den sonra)

diziyi bitirmeyenlerin sıkılması normal ammavelakin diziyi bitirince içinizde öylebir boşluk oluyorki o tanıtımı izliyor ve duygulanıyorsunuz... sadece bitirenler anlar.....;)

Bence Dexter kurbanlarını parçalarken görüntü vermedikleri için öyle bir jenerik hazırlamışlar. Yani özellikle insanlar rahatsız olsun diye yapılmış :) Oradaki boşluğu kapatmak için

Her seferinde izlenicek değil ama mükemmel hazırlanmış bir tasarım. Her insanın sabah rutinini bile vahşi bir şey gibi gösterebilmişler.

konuya abone kullanıcılar 18

Yukarı Çık