"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

Dexter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Dexter > dextermı fringe mi yoksa person of Interest bu 3 diziden hangisine başlayayım person of Interest 7 .bölümdeyim ama sarmadı

yeni konu aç dextermı fringe mi yoksa person of Interest bu 3 diziden hangisine başlayayım person of Interest 7 .bölümdeyim ama sarmadı

izlediğim dizilerde şunlar : prison break sense 8 game of thrones the walkıng dead black miror mr robot breking bad hanibal american horor story bu dizileri izledim sizce yukarıdan hangisine başlayayım ?

dexter'a başlamalısın ruh halim dexster adjfklmn hergun 3er bolum izle
fringe dextera ra verdiginde buna basla azar azar :)

person of Interest nasıl 7 . bölmdeym cok abartanlar var mutlaka izlemelisin diyenler var ama sarmadı

dizi eski bi cia ajanıni konu aliyor yani her bolum bi suclu yakaliyorlar major chrimes'e benzerligi var ama bu bi terör saldırılarını tespit edebilen bir yapay zeka sistemile yakaliyorlar iyi dizi ama abartılıcak kadar degil vakit giderilebilir bi dizi yavaş yavaş sarar bende öyle duşunuyordum oncelerde ama İLERKİ sezonlarda sarmaya başliyor :)

harce sen poi de beklentini çok yüksek tutmuşsun ondan. dizi sonradan açılıyor,ama tam açılıyor. izlediğin dizilere göre bilim kurgu izliyorsun, fringe öneririm sana. bu üçünden en sevdiğimde person of interesttir ama neyse:D

Üçü çok farklı tarz aslında.Poi'nin ilk 10 bölümünü bile izlemeden sarmadı diyorsan dextera hiç başlama derim çünkü dexterın başları durgun. Fringe hiç başlama çünkü neredeyse 1 ve 2 sezon boyunca her bölüm ayrı olay işleniyor. Üçünü de izledim dizilerin. Fringe ve dexterı bitirdim ve poi'nin güncelindeyim. Bence dizi tavsiyesi istemeden önce ne istediğine karar vermelisin, bana pek ne istediğini bilen biri gibi gözükmedin forumlarda :D

dextera dün akşam baktım mükemmel dizi poi den daha iyiymiş ilk sezonu sarmaz demişsin ama sardı mirawest dexterı sevdim poide diziye kendimi veremiyorum terminatör jonh yüzünden bayıyor dizi sanki arka sokaklar izliyormuşum hissine kapıldım poide olayların benim ilgimi çekmesi için planlı işler yapılması lazım adam terminatör gibi her yerde terör estiriyor poiye şimdilik ara verdim belki ilerki zamanlarda bakarım dextera devam keske dextera daha önceden başla saymışım diyorum :D

önce fringe sonra dexter izle person iyi değil

Arkadaş poi sevmediyse fringei erkenden bırakır çünkü uzun bir süre fringein ana hikayesi ciddi anlamda ilerlemiyor :D Yaklaşık 2 sezon boyunca falan.

Sıkı bir fringe hayranı olarak söylüyorum bunu çoğu kişi bu yüzden bırakıyor diziyi ama ben jj abramsin veya john nolan'ın tarzını bildiğimden her bölüm farklı konular işlense bile bırakmıyorum diziyi tıpkı poi ve fringede olduğu gibi ki çoğu kişi fringei sırf bu yüzden bırakıyor. Abrams dizilerinin bölümleri yapboz parçaları gibi, parçadan bütüne gidiyor ki bu da ana hikayeyi muhteşem yapan şeylerden biri. Tabii sıkılmadan izlemek lazım anlamak için.

hazal sahin sana katılıyorum person of Interest çok abartanlar var onların abartması yüzünden beklentim büyüktü ama hüsrana uğradım

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık