"insanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur." -game of thrones

Dexter tartışma forumu

Tüm Forumlar > Dexter > dextermı fringe mi yoksa person of Interest bu 3 diziden hangisine başlayayım person of Interest 7 .bölümdeyim ama sarmadı

yeni konu aç dextermı fringe mi yoksa person of Interest bu 3 diziden hangisine başlayayım person of Interest 7 .bölümdeyim ama sarmadı

izlediğim dizilerde şunlar : prison break sense 8 game of thrones the walkıng dead black miror mr robot breking bad hanibal american horor story bu dizileri izledim sizce yukarıdan hangisine başlayayım ?

Vallahi tarzın değilse bilemem tabii beğenmemene saygı duyarım fakat ilk sezonu bile bitirmeden dizi hakkında yorum yapmak saçma biraz. Şöyle örnek vereyim mesela dexterı sevdin şimdi sen, ilk sezonu falan bitirdin ki dexterın ilk 5 bölümü devamına kıyasla durgundur biraz, çoğu arkadaşım ilk 5 bölümünü izlemeden bırakmıştı, ikinci bir şans bile vermeden sabretmeden, fakat bu dizinin devamının da böyle süreceği anlamına gelmiyor. Ne demek istediğimi anlamışsındır az çok.

O kadar dizi izledim hiçbiri Dexter'ın finalleri kadar şaşırtmadı.

3 diziyi de izledim dizi kıyaslamalarını sevmem ama bu 3ü arasından Dexter açık ara önde ona başlamalısın

frinde ağır bir dizidir. Beyninizi zorlayabilir. The Black List dizisini de tavsiye ederim. Önce bu dediğimi sonrada Fringe ye başlayabilirsiniz.

Adam dexter sayfasına gelmiş ne soruyor :D kimse yoğurdum ekşi demez fringe i izlemedim ama en son izlenilcek olan person of interest dexter mı fringe mi sen karar ver

kesinlikle dexter. harika bir dizi.

Spartacus'a başla Merlin var Supernatural var aklıma gelmiyor ama büssürü güzel dizi var

Person of interest başlarda monoton gidiyor ama sonraki sezonları çok sarıyor.
Bence düşünmeden fringe başla. O da başlarda sıkıcı gibi ama sonra bırakamayacaksın.

dexter bence . ilk sezonlar durgun değildi bana göre :) hele ileriki sezonlar efsaneleşiyor. çıtayı baya yukseltiyor yani. hele sezon finalleri bomba oluyor . başlamalısın kesınlıkle.

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık