"söz veremem ama denerim, denemeyi denerim." -bart simpson

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > 13.doktorun kadın olmasina sasirmadim

yeni konu aç 13.doktorun kadın olmasina sasirmadim

Ondan sonra siyahi biri olur 15.doktorda siyahi engelli şisko bir feminist olur liberal beş para etmez globalist dünyaya hoş geldiniz dizi,film,oyun farketmez herseyin kalitesinin çöp olmasi ve icinde politik propoganda olmasi gerek...

Kadın olmasından politik propagandaya nasıl geldin? Hayır anlamıyorum kadın olmasının zararı ne doktor yine aynı doktor ki doktorun özel cinsel bir tercihi de yoktu zaten kadın olsa hiçbir şeyi de değişmeyecek alışın bu yeniliklere yeter artık. Her şey tekdüze gitse çekilir mi yıllardan beri erkek doktor zaten bir tane de kadın olması bir farklılık zaten.

o kadar cahil bir pleb'sinki iğrenç kokunu kilometrelerce öteden alabiliyorum

kadınlıkla kafayı bozmuş,dünyada erkek egemen,erkekler bizi beğensin diye yaşamıyoruz diyen koltukaltı kıllarını insanların gözünün içine sokan feministler artık azınlık da değil.dünyayı ele geçirdiler.siyahi insanlara lafım yok ama.sadece dizilerde ve filmlerde herkesten koymalıyız düşüncesine karşıyım.asyalı olmalı,siyahi olmalı,lezbiyen olmalı,gey olmalı,müslüman olmalı,hristiyan olmalı,hint olmalı.bu kadar saçma birşey var mı ya

Haklısın ve bunu bir kadın olarak söylüyorum ki çağımızın yeni propagandası 'feministlik' olmuş. Eşitlik anlamına gelmesi gereken bu sözcük gerekse reklam gerekse dizi ve film piyasasında 'kadınlar' üzerinden prim yaparak yükselinmeye çalışılıyor.Ama tek umudum rolü Jodie Whittaker'ın oynamasıdır. Dizi bu güne kadar gerekse senaristler (bknz:Moffat) gerekse kanal yüzünden 'çalkantılı' süreçlerden geçti, umarım umduğumuzdan daha iyi bir sezon olur.

Bana göre dizi o silahşörler dizisinden yaşlı adam gelince öldü şimdi ise resmi olarak öldü.
matt smith ve bazılarına göre ondan önceki zirveydi ondan sonra işi bitti dizinin

Sadece bu foruma mesaj yazabilmek için dizilab sitesine kayıt oldum. Feministlere çamur atan hanımlar, feministler olmasaydı şimdi oy hakkınız olmadığı gibi temel bilimlerle uğraştığınız için cadı diye yakılıyor olurdunuz. Feminizmin tarihçesini bilmeden, feminizmi kıllarla uğraşı seviyesine indirgeyecek kadar beyinsiz olmayın, hdeuropix sitesinden açın h"The Handmaid's Tale" dizisini izleyin ve erkekleri destekleyen Serena'nın, sonunda kendi yaşadıklarını kızı yaşamasın diye neler yaptığını, pişmanlıklarını izleyin.
Dr. Who dizisine kadın doktor geldiğinden beri yazılan yorumları okuyorum ve fark ettim ki bazı erkek izleyiciler Dr. Who karakterini peygamber ile özdeşleştirmişler ve kesinlikle erkek olmalı diyorlar. Halbuki önceki bölümlerde zaman lordları beden değiştirirken cinsiyetler rastgele seçiliyordu. Asıl 13 doktor arasında bir kadının olmaması, 13 kere paranın yazı gelmesi gibi tuhaftı.
13. doktoru oynayan Joddie Whittaker, selefi erkek oyuncularla aynı parayı alana kadar çekimlere başlamamıştı. Anlaşılan oradaki yobazlığı yıkmış. Sırada izleyicilerin içindeki yobazlar var.

@arraysofarrays sen amerikan feminist medyasını okumaya devam et ve kendini zeki san cahil liberal eski feministleride karıştırma argümanına ozaman kadınların hiçbir hakkı yoktu şimdi her hakları var 1.dünya ülkelerinde hala daha fazla istiyorlar ve dehşet propoganda yapıyorlar sende bunu yiyorsun tipik bir şişko amerikalı gibi

tamda feministliğin en pislik gücüne eriştiği zamanda tüm bilinen erkek ana karakterli dizi ve filmlerin değiştirilmesi veya değiştirilmeye çalışılması bir rastlantı değil...
bunu daha önce siyahiler içinde yapmışlardı sonuç olarak akşam film izlediğimizde ekranda hiçbirşey görmüyorduk şimdi ise aptallık görüyoruz

Pisliği görmek istiyorsan adına bak.
https://www.amazon.com/XR-Brands-The-Anal-Impaler/dp/B007YUW2XC
Kadın düşmanı. Sana seyret diyen mi var! Seninki gibi bir adı olanı muhatap alanda akıl yoktur. Site yönetimi bu niki şikayet ediyorum.

Nick'im 3.vlad the impaler'dan geliyor bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık