"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > Hangi sezondan başlamalıyım?

yeni konu aç Hangi sezondan başlamalıyım?

Arkadaşlar dizi çok uzun lakin Tumblr vesaire yerlerde fandomu çok büyük olduğundan artık başlasam diyorum. İlk bölüme baktığımda çok eski olduğunu gördüm, sizce bu kadar eski olmasına rağmen bir bilim kurgu izlemeye değermidir? Değilse hangi sezondan başlamamı önerirsiniz? Harbiden bu kadar şaşalı bir dizimidir bu Dr. Who? Fikirlerinizi diziyle ilgili eleştiri/yorumlarınızla eklerseniz çok müteşekkir olurum arkadaşlar.

Modern serisini bir kaç kez izledim lakin klasik seriye başlama fırsatım daha olmadı. Önümüzdeki haftalarda başlamayı düşünüyorum. Modern serisi için konuşmam gerekirse bence kesinlikle izlemeye değer. İlk sezonlar görüntü açısından pek iyi olmayabilir (maddi sıkıntılar) fakat ilerledikçe bu durum düzeliyor haliyle. Yani kısacası demem o ki bence modern seriyi kesinlikle izlemelisin, daha önce de belirttiğim gibi klasik seriye ben de başlamadım ama başlamayı düşünüyorum senin yerinde olsam (zamanın varsa) ilk önce modern seriden başlardım çünkü tahminimce DW'yu tanımayanlar için klasik seri ilk başlarda sıkıcı gelebilir.( ki izleyen biri olarak söylüyorum ve kesinlikle sıkıcı olacağına inanmıyorum :D ) herhangi bir sorun varsa sorabilirsin :)):):)

kesinlikle 1.sezondan başla

1.sezondan başlamak istemıyorsan 2.sezondan başlayabilırsin çünkü her bölümü harika.Yinede baştan başlamanı tavsiye ederim

En iyisi baştan başlamak, ama çok uzun dersen benim gibi 5.sezondan başlayabilirsin (matt smith in geldiği sezon) bazı özel sahneleri anlamayabilirsin ama pek eksiklik hissetmezsin.

bastan basla bro

Kesinlikle en baştan başlanmasını öneririm. Hatta şahsen ilk 5 sezonun yeri bende farklıdır. Matt Smith nekadar iyi bir aktör olsa da bir David Tennant olamaz.

İlk sezon ilk bölümden başla eski görünsede güzel duygular yaşatıyor 3-4 kez baştan izledim tavsiye ediyorum sıksa bile izleyın ne olup bittiğini iyi anlarsınız

her diziye nasıl 1.sezon 1.bölümden başlıyosan bu diziye de öyle başlaman gerek kardeşim her doktorun kendine has bir havası var hiçbirini kaçırmamanı hatta ve hatta imkan bulursan klasik seriye de bir şans vermeni öneririm

ilk sezondan başlamanı öneririm. her bölümüne aşık olduğum bir dizi.

bence ilk sezondan başla sıkılıcağını da hiç tahmin etmem her doktorun çekici tarafları da var zaten eğer ikiniden başlarsan doktor ile rose un aralarındaki şeyler saçma gelir ilk sezon bence çok önemli eksiklik hissetmezsin diyenler bir şey bilmiyor bence klasik seriye de baktım ben hoş o da ama görüntü kalitesinden sıkıy9ıor biraz modern serisinin de ilk bölümlerinde görüntü sıkıntısı var ama şikayet ettiğim bi detay değil oyunculuklarından görüntüye bakmazsın bence ha bu arada dalek vb klasik seriden beri var onları anlamak için de klasik seriden başlamanı öneririm ama sana kalmış

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık