"kusura bakma seni mükemmelliğimin sesi yüzünden duyamıyorum." -how i met your mother

Doctor Who tartışma forumu

yeni konu aç Last Doctor.

Peter Capaldi, bence en az Matt Smith ve David Tennant kadar iyi bir oyuncu. Oyunculuğu harika. Ama senaristler on ikinci doktoru diğerleri gibi güldürmüyorlar. Yani, eskisi kadar komik neşeli bir hava yok. Peter Capaldi'ye veya on ikinci doktora bir şey demiyorum tabi ki, ama diğer doktorları da özlüyorum açıkçası. Siz özlemiyor musunuz?

Aynen öyle ,5.sezona yeni geçtim lakin otobüste seyahat ederken 8.doktordan bir bölüm izledim,farklı bir havası var sağlam lakin Matt Smith,David Tennant'taki yan yok,bir sonraki doktorda tekrar böyle bir komik yön oluşturulur umarım :D

Dizinin amacı gülmek değil ki. Bence Peter Capaldi'nin havası Matt Smith'den çok daha iyi geldi diziye. Matt'in gelişiyle Doctor Who biraz daha yaş kitlesini düşürmüştü ve dizi de "ergen"lerle doldu ki bu da sinir bozucu bir şey. Klasik seriyi izleseydin severdin Peter'ı bence bu yüzden klasik seriyi izlemediğini düşünüyorum. Peter daha çok klasik seri Doctorları tarzında bir Doctor. Aslında yarı klasik yarı modern seri Doctor'u gibi. Tam kararında. Ne şaklaban ne çoook ciddi.

@salihsever 8.Doctor'dan bir bölüm mü izledin? 8.Doctor'un yalnızca TV Filmi ve minisodeu var. Bir de sesli hikayeler.

8. sezon demek istemiş sanırım

@TheDoctor,Peter Capaldi'ye veya oyunculuğuna hiçbir şekilde bir şey demem, demedim de zaten. Ama son doktoru daha çok sevmek ayrı bir şey, Matt Smith'in diziyi ergen dizisine çevirdiğini söyleyip, dizinin seviyesini düşürdüğünü ima etmeninse çok ayrı bir şey olduğunu düşünüyorum. O senin fikrin bu da benim fikrimdir. Görüşünü söylediğin için teşekkürler.

Vallahi bende @TheDoctor gibi düşünüyorum, Şu anda dizinin yaş ortalaması bir hayli düşük ve bu beni üzüyor. Eskiden en az 18-20 yaşındaki gençler izliyordu bu diziyi. Matt Smith geldiğinden beri ortalıkta 14 yaşındaki kızlar ''whovian'' adlı lakap altında diziyi mahvetmeye başlamışlardı. Matt Smith'in gittiğine nedense çok sevindim, Doctor olabilecek bir kişi değildi. O adam 1000 küsür yaşında torunu olan binlerce savaş görmüş bir insan. Aptal aptal her yerde espri yapayım, şirin görüneyim, herkes bana hasta olsun tavırlarının olmaması gerekiyor. Umarım bir sonraki doktorda orta yaşlı veya yaşlı, karizmatik bir doctor seçilir.

Not: 1000 küsür yaşında derken 11.Doctor'dan bahsediyordum, yanlış anlaşılmasın.

Matt'in tavırlarından hoşlanmayan David ve Christopher'ın tavırlarından da hoşlanmamıştır diye düşünüyorum.
Başka bir doktor oynamayacak. Peter Capaldi son doktor.

Başka bir doctor olacak tabiki onu nereden uydurdun? Yeni bir jenerasyon hakkı verildi, sadece tek seferlik hak değil. Yani 2. neslin ilk doctoru aslında Peter Capaldi. David ve Chris Matt kadar yılışık değildi. Yeri geldiğinde ciddi olmasını bildi-ki yarısından fazlasında ciddiylerdi.-

ah :D kafa karışıklığından 8.doctor yazmışım ya :D 8.sezon aynen, yaş kitlesini düşürdü ama bence matt kadar olmasa da bir david lazımdı ,biz Doktoru en kritik anlarda rahat ve neşeli olmasıyla tanıdık :) Özellikle modern seriden başlayanlar...

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık