"aşk mı? ne yararı var. tamamiyle hüzün kaynağı." -skins

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > matt diziye ne zaman geliyor

yeni konu aç matt diziye ne zaman geliyor

ya papyon takan doktor ne aman gelcek ben yeni izliyorum. Fotoğraflarda hep o oluyo

sırf matt smith için 5.sezondan başlayan dıbını siktirenler siktirsin gitsinler allahınızı severseniz 'bn mtt içn 5.szndn bşldm i.d:D.d eheuheuh .çs.s.s.dd çok tatlı .d.s.s.sd.' şeklinde kezbanca hareketler yapacaksanız diziye hiç başlamayın böyle güzel bir kurgusu olan diziyi sırf yakışıklı adam için izlemek 50 yıllık bir efsaneye hakaret olur amk

kezbanlar

olum ergen misiniz ya adam tatlı diye sezon atlamak nedir sonra bi bok anlamicaksınız böyle apıcaksanız diziyi izlemeyin amk gidin teen wolf izleyin

Bence en iyi doctor Matt.

sırf matt için 3 sezon izleyip dizinin seviyesini de düşürmek yerine matt'in filmlerini izlemeye ne dersiniz küçük saçma insanlar

Olum ya David'i atlayacaksanız hiç izlemeyin sasjgdah

bence bütün oyuncular doctor who evrenine bi şeyler katmış kendi doctorlarını yaratmış insanlar. yani favori doctorunuzun olması çok doğal benimki de david ama sırf matt i izlemek için sezon atlamak saçmalık çünkü dizi bir bütün. sırf klasik seriyi izlemediğimiz için anlamadığımız yerlerin olduğu bir dizide asla bölüm kaçırılmamalı, bu kadar ince elenip sık dokunulan bi dizide de doctor ayrımcılığı yapılmamalı diye düşünüyorum

Sadece Matt Smith var diye Doctor Who izlemek tüm dizi sevenlere başlıca bi hakaret. ''En iyi doctor Matt Smith abiiiiii çünkü o çok yakışıklıııı'' demekle olmuyor. En iyi doctor diye bişey yok çünkü, zaten tek bi doctor var o fa rejenerasyon geçiriyor ;)

matt'ın resimleri için başlayacaksanız üç sezon izleyin bırakın lütfen 8. sezona geçmeyin. sonra peter'a yaşlı falan diyip de kafamızı attırmayın.

ben bu doktor değişmesi olayını bilmiyordum sadece matt sanıyordum izlemiştim tabi ilk başlarda christopher vardı bir değişik gelmişti ama sarmıştı ondan başlımıştım neyse hadi uzatmayayım :D

Yukarı Çık