"tüm cüceler, babalarının gözünde birer piçtir." -game of thrones

Doctor Who tartışma forumu

Tüm Forumlar > Doctor Who > nerden başlamalıyım

yeni konu aç nerden başlamalıyım

1. sezonun görüntüleri çok eski gibi 1. sezondan başlamayıp başka bir sezondan başlayabilir miyim?

ilk başlarda bende senin gibi düşünüyordum ama yinede en başından başladım sende öyle yap sonra anlayacaksın aslında dizide tek bir saniyenin bile kaçırılmaması gerektiğini

Kesinlikle atlama tamam belki görüntü yada efektler kaliteli olmayabilir ama senaryo hepsini kurtarıyor (Christoper Eccleston hakkında bir şey diyemem onun oyunculuğunu sevmiyorum) zeten biraz izleyince seni direk içerisine alan bir dizi ayrıca David Tennant geldikten sonrası zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun bir bakıyorsun koskoca on sezonu izlemişsin de yeni bölümleri beklemeye başlamışsın. Ayrıca her sezon sonunda ve başında araştır özel bölümler falan var sırasıyla izleyince daha eğlenceli oluyor.

Diziye en azından 2005'te yayınlanan modern seri 1. sezondan başlamalısın. Hikayeler o kadar iyi ki hiçbir şey rahatsız etmiyor izlerken...

siyah beyaz bölümleri de izlemiş biri olarak kaliteden bahsetmek istemiyorum. Özür dilerim

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık