"bu hamburgeri o kadar çok sevdim ki, kıçımdan çıkmasın diye kıçımı dikmek istiyorum." -himym

Fear the Walking Dead tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fear the Walking Dead > DİZİLER BİRLEŞİRMİ ?

yeni konu aç DİZİLER BİRLEŞİRMİ ?

The Walking Dead ve Fear The Walking Dead ilerleyen sezonlarda birleşirmi sizce ?

bence de birleşmez ama zamanı bu kadar neden edinmeyin bir "six years later" yazısına bakar :D

Zaman atlaması olucak nesi imkansız ?
Hatta Madison karakteri twd de 8.sezonda karşımıza gelecek olan Alpha karakteri olucak bence

birleşmesi çok saçma olur tek fark zaman degil çünkü bu kadro twd de ölür

@yasemeny twd 6 sezondur devam ediyor ama dizinin evreninde sadece 3 sene geçti ftwdde ise 2 sezon olmasına rağmen daha evreninde 1 sene dolmadı

yani arada 2 sene fark var, ayrıca zaman farkı tek unsur değil twd Atlanta-Washington arasında iken ftwd L.A. ve Mexica'da geçiyor yani birisi Kuzey Amerikanın bir ucunde diğeri diğer ucunda, iki dizi arasında karakater çaışması olabilir mesela ftwddeki bir karakter "ben gruptan ayrılıyorum kendime bi araç bulup göçebe olucam" der bir sezon sonra twd'de karşımıza çıkar. iki dizinin tamamen birleşmesi aşırı büyük bir olay olmadıkça (finansal sıkıntı, robert kirkmanın ölümü vs) imkansıza yakın bir durum.hem zaten güzel bir konu bulmuş diziyi rayına oturtmuşsun bu dizi twd evreninde başka olasılıkları görmemiz için var.

Daha Rick uyanmadı bile:) Dizi bi 2 3 sezon ilerler. Sezon başında da FDWD 'Yi 6 7 ay ileri sararlar sonra ortak bölümler gelebilir. Ama tabi FDWD dizisinin artık açılması da lazım bölümler çok kalitesiz Walking Dead'le kıyaslandığında bir Nike iken diğeri Kardeşler Kundura gibi duruyor

abi ne var yani böyle 1-2 sezon daha gider bizi iyice karakterlerin içine sokarlar 4 sezonda falanda dizinin tarihini ilerletirler birleştirmek kolay
ama
yapımcılar böyle bi şey yapmaz çünkü adamlar hem normal sezonda kazanıyor
hem de dizi tatildeykende kazanıyor niye böyle bi enayilik yapsınlar ayrıca AMC'de izin vermez
diziler birleşince ne olacak yani TWD'De yayınlanan bölümleri FTWD'de mi izleyecez şaçmalık olur

Birleşmesin, ben bu diziyi izlemiyorum. Eğer birleşirse eksik yerler olacak. Salakça bir şey yapmak isterlerse birleştirebilirler.

birleşmez birleşseler iki dizinin de kalitesi bozulur bence ftwd de nick ön plandayken twd de ön planda olamaz diğerleri varken o kadar kişiye ayrı konu da işlenemez

Dizi hiç bir şekilde birleşmez birleşmemeli zaten biri yaz sezonlarında devam ediyor diger kış.

Yukarı Çık