"kendini odaya kitleyip, üzüntülü müzikler dinleyip ağlayacak kadar çok birini sevdiniz mi hiç?" -glee

Fear the Walking Dead tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fear the Walking Dead > zombilerin daha farkli özellikleri olur mu

yeni konu aç zombilerin daha farkli özellikleri olur mu

twd deki zombilerin özelliklerinden farkli zombiler olabilir mi ya da zombilerin daha degisik yetenekleri olur mu

hayır hersey aynı fakat bu virüsün yayıldığı ilk zamanlar oldugu ıcın sıkıntı daha cok olur kımse tecrubelı degıl sonucta ve ortalıkta daha cok zombı olur suan TR altyazı yok ama İNG altyazılı var ızleyebılırsın.

Yönetmenler açıklamış Twd ki olayların başlangıcını anlatıyor ve Fear Twd ye Super Zombi çıkarmayı düşünüyorlarmış zombilerin babası Super Girl Zombi de çıkartacaklarmış oda zombilerin anası 2.sezonda olacak bunlar kardeş sabırlı ol.Dostum lütfen biraz olsun diziyi araştır öyle izle

bi yerde okumuştum the walking dead'de her sezon zombilerin ten rengini koyulaştırıyolarmış sebebi de işte kirden ve çürümeden dolayı, bu başları olduğu için zombiler insanlara daha çok benzeyebilir sonuçta daha yeni virüsü kapmış, düşünsenize yani mantıksal olarak öyle

twd nin yeni bölümlerinde süper zombi yok sonuçta bunun birkaç sene öncesinde olması aşırı saçma olur

bence depar atan zombi keşfecekler izlemelisin

Yeni özellikler hakkında bi bilgim yok ama görüntü olarak daha kaliteli geldi bana zombiler.Göz renkleri falan Twd'ye göre daha iyi olmuş bence.

mantık olarak bu zombiler yeni dönüştükleri için ve insanlar zombileri yeni yeni tanıdıkları için zombileri öldürmek daha zor vede zombiler çürümüş değil twd de ki zombiler genel olarak çürümüş dü yani bu zombiler daha güçlü yeni dönüşmüş ve insana benziyorlar

6. sezon trailerında Rick'in havaya ateş açıyor ama zombilerin hiçbiri sesi takmayıp devam ediyor. Önceki bölümlerden alıştığımız şey ses duyar duymaz oraya doğru hareket etmeleriydi. Buda akla iki şeyi getiriyor; ya zombiler gelişip düşünme yetisi kazanıyor yada biri zombileri kontrol etmeyi öğrendi. Eğer birinci ihtimal doğruysa zombilerin zamanla geliştiği kanısına varabiliriz.

Şimdi arkadaşlar, çok kaptırmışşsınız zombi diye bir şey yok dizi bu senaryo hep her şey yaparlar ister uçar ister koşar gerçek değil bu yani

Eni

Mozy kardeşime gönülden katılıyorum gerçekten doğruları radikal olarak ortaya çıkartan koca yurekli insan..

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık