"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

Friends tartışma forumu

Tüm Forumlar > Friends > BAŞLAMALI MIYIM?

yeni konu aç BAŞLAMALI MIYIM?

GENÇLER BU DİZİYE BAŞLAMAYI ÇOK İSTİYORUM ÖLMEDEN ÖNCE İZLENMESİ GEREKEN DİZİLERDEN BENCE AMA ŞUAN OKUL FALAN YAZIN BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM KONUSUNU BİRAZ DAHA AÇARSANIZ VALLA ÇOK MAKBULE GEÇER :D

KEİNLİKLE İZLEMELİSİN

gerçek hayatta karşılaşamayacağın kadar müko arkadaşların hayatlarını anlatan komedi-aile dizisi. acuk dramatik sahneler olabilir ama gülmekten kendini alamazsın :):)

aynen bende başlamalımıyım bilmiyorum değer mi ?

Değer mi demiş bir yorum yapardım da önceki hesabım bu yüzden kapanmıştı :D

friends anlatılmaz yaşanır :) izleyin mutlaka

Bende başta kararsız kalsamda izledim 2 haftada 5 sezon bitirdim :)

Başla mutlaka :) Beğenirsen The Big Bang Theory'yi de izlemelisin,favori dizimdir. 4 bilimci arkadaşın sosyalleşme yolunda ilerleyen hayatını anlatıyor, zaten sitcomların çoğu arkadaş grubunu ele alır. Neyse uzattım galiba ikisine de bak bence :D

Okulu falan hiç kafana dert etme kafanı boşaltmak için birebir ne zaman kötü hissetsem izliyorum konusu işte 6 arkadaşın yaşamı ama feci eğlenceli 10 sezon olmasına rağmen zamanın nasıl geçtiğini anlamıyosun hiç zaman kaybetme başla bence

teşekkürler herkese başlicam

Friends bir başyapıttır.How i met your mother falan hikaye ilk bölümler eski olduğu için kendi kendine "bu ne la kıyafetlere falan bak" diyebilirsin ama sabret.Sabredersen mükafatını alırsın

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık