"sanki birileri deneyler yapıyor ve bütün dünya onların laboratuvarı." -fringe

Fringe tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fringe > başlıyımmı ya?

yeni konu aç başlıyımmı ya?

artık izleyecek dizi bulamıyorum, akıcı ve sürükleyen dizi arıyorum. nerdeyse tüm sitelerde bu diziyi gördüm sizce başlamalımıyım? sıkarmı bi süre sonra yoksa sürükleyicimi?

Ben Fringe'e başladığıma pişman oldum 100 bölüm ve gerçekten son sezonları ve finali anlamsız,daha kaliteli dizileri önermek isterim sana.İzlediğin dizilere bakarak daha çok fantastik,gizem unsurlu dizileri seviyorsun ve sana önerilerim şu diziler

1.Game Of Thrones(Fantastik-Dram)
2.Prison Break(Aksiyon-Suç)
3.The Mentalist(Gizem-Polisiye)

bu 3 diziden bana göre hepsini teker teker izlemeni öneriyorum,eğer sorun varsa gene cevaplarım

game of thrones u açıkçası çok sevmiyorum izledim birkaç bölümünü ama bana göre değil sanki. mentalist olabilir.. bunuda bi denerim ya sağolun

game of thrones u açıkçası çok sevmiyorum izledim birkaç bölümünü ama bana göre değil sanki. mentalist olabilir.. bunuda bi denerim ya sağolun

zaman kaybetmeden başla bilim kurgu hoşuna gidiyors. ilk bölümden son bölüme kadar her şeyi süper planlanmış bir dizi. anlamsız bulanlar diziyi anlayamamıştır :D

Diziyi anlamadığım eleştirisini yapan arkadaş keşke sorsaydı neden beğenmiyorsun diye diziyi ve ona gayet iyi bir açıklama yapardım.Konusu ve kurgusunu beğeniyorum dizinin ancak walter bishop hariç diğer karakterlere ısınamadım hele başroldeki ikiliyi bir türlü sevemediğimden dolayı diziyide çok iyi bulmuyorum,ilk iki sezonu beğenmeme rağmen paralel evren olayından sonra dizi gerçekten çekilmez hale geldi,zaten reytinglerde büyük bir azalma yaşadığından 5.sezonda beklenilenden kısa sürede final yaptı.Bu açıklamaları yeterli buluyorum

The Vampire Diaries
Arrow
The Originals
Merlin
Grimm
Heroes

Bunlarıda deneyebilirsin.

Dostum fringe en baba bilim kurgulardan biridir. Dizinin olayı zaten paralele evrenler. Klasik polisiye dizileri bizim Türkiye'de bile oldukça fazla. Bilim kurgu denince akla gelecek 5 diziden biridir.
Doctor Who,X-Files,Black Mirror,Fringe ve Person of interest. Bu dizilerin hepsi birbirinden kaliteli diziler. Hele bir üstteki arkadaş Vampire Diaries falan yazmış resmen Fringe'in sayfasını kirletmiş oldu. Günümüzde pek çok güzel dizi reyting sayesinde bitiyor. Eğer bilim kurgu seviyorsanız Fringe bu konuda yardımcı olacaktır. Fakat sevmiyorsanız boşuna izleyip burada yorum kalabalığı yapmayın. Sonra buralarda Mentalist Arrow falan öneriyorsunuz

kesinlikle düşünmeden izle

Tek kelimeyle 'Fringe' olmazsa olmazların arasında olmalı...

fallıng skıes ı ızle bence yada the straın de olabılır.bılım kurgu aksıyon dram hersey var.pısman olmazsın surukleyıcı dızıler bunlar

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık