"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends

Fringe tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fringe > başlıyımmı ya?

yeni konu aç başlıyımmı ya?

artık izleyecek dizi bulamıyorum, akıcı ve sürükleyen dizi arıyorum. nerdeyse tüm sitelerde bu diziyi gördüm sizce başlamalımıyım? sıkarmı bi süre sonra yoksa sürükleyicimi?

başlamalısın bence

kesinlikle izle şu zamana kadar izlediğim en iyi bilim kurgu dizisi

Diziyi dikkatli izlemezsen anlamazsan zekana güvenmiyorsan başlama derim . çünki dizide cok ayrıntıyı kendin fark ediyorsun dizi sana söylemiyor sadece ipucu veriyior . gelişi güzel izlenmicek mükemmel dizilerden bir tanesi ...

We are missed Walter Bishop ...

Flashforward izleyebilirsin. Bana göre en efsane dizidir.

Başla direk.

Ne demek sevmiyorsanız burada yorum yapmayın,mantığa bakarmısın.Fringe forumunda zaten diziyi sevenler yorum yapıyor ve bunun objektif olucağını düşünmemek lazım,paralel evren vs konular her kişiye çekici gelmiyebilir,ayrıca the mentalist'i hangi sebepten ezdin onuda merak etmekteyim.Ergen dizisi desen değil,senaryosu gayet keyifli ha final bölümleri çok iyi olmasada Fringe'den hiç bir eksiği yok

ya bu diziyi nasıl bu kadar kötüleyebiliyorsun anlamıyorum. ben 3. kez izliyorum ve alanında daha iyisi yok bence. kesinlikle pişman olmazsın hatta tavsiyem yavaş yavaş izlemen. ileride boşluk yaşayabilirsin.

eX-

Kendi alanında baya başarılı olan bir dizi. Bilimden hoşlanıyorsan, soluksuz izleyeceğin bir dizi olacaktır kanımca.

İlk 9-10 bölüm izlendikten sonra tat alamayanlar zaman kaybetmeden bıraksınlar diziyi. Cidden bu kadar abartılacak bi dizi değil bana kalırsa. Bilim kurgu ögelerinin hepsinin toplandığı senaristlerin "ayy bu bölümde de şu olsun muuu" diyip senaryo yazdıkları bi dizi bana kalırsa. Dizinin her bir bölümünden bir film çekilecek kadar fazla malzemesi var mı var. Ama fringe nerdeyse sadece malzemeden ibaret. Bu denli yaratıcılığa alışık olayan insanlar da hepsini birden görünce gözleri kamaşıyor heralde ki ince işçiliğin olmadığını fark edemiyor.

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık