"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood

Fringe tartışma forumu

yeni konu aç Benzer dizi

Fringe tarzı mükemmel bir dizi varmı veya konusuda farklı olabilir ama bu dizi gibi sürükleyici olucak oyuncuları mükemmel olmalı Walter bishop gibi işinin hakkını vericek aktörlerin olduğu bir dizi lazım

Herkes supernatural yazmış.Bu dizi ile supernatural arasında bağlantı kuran olmayan beyninizi..Fringe'de bilim vardı büyü değil..

razor grip hastalığının 1 dakika içinde 50 santimlik kurtçuk olması bilimin ürünü mü ? böyle bir şey gerçek dünyada var mı yok ? zaman yolculuğu var mı yok o zaman bilim diyemezsin bilim kurgu dersin supernatural'de bilim yok ama kurgu var , dizinin adı doğaüstü fringedeki olaylarda doğa üstü benzer bir sürü olay sayarım şekil değiştiren , zaman yolculuğu supernatural'e büyü diyen beynini ben... İzledin mi supernatural'i yok atıp tut anca fanboy değilim ama o kadar saçma konuşmuşsun ki

Ayrıca supernatural'de sürekli dean ve sam'e insanların oha X-files gerçek mi demesi hey scully gibi göndermeler Supernatural'in X files'dan esinlenildiğinin ispatı şimdi sen anlamazsın x files ne alaka diye kısacası x files hepsinin öncüsüdür. x-files çekildiği dönem olarak efektler vs. sıkıcı gelebilir ama zamanla alışırsın

Supernaturalde olayları eski adetle çözüyorlar yakıp tuzluyorlar

Fringe tamamen bilim ve teori üstüne

Adam fringe dizisine bilim değil dedi aq.Einstein'ı bilmiyor daha.Tartıştığım kişiye bak..

@smlmzlm Arkadaşa katılıyorum The X Files kesin bir bak derim bende yeni başladım Fringe ile birbirlerine çok benzerler hani Fringe gibi değilde sanki Fringe The X Files 2 gibi. İzle anlarsın.

@razor17 götünlemi okuyorsun tartışmıyoruz ben seni burada aşağılıyorum geri zekalı einstein diyor birde daha okuduğunu anlayamıyorsun sen puşt

Bilim ile bilim kurguyu ayırt edemiyor musun sen doctor whoyuda bilim sanıyorsundur

Stargate sg1

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık