"insanları takmamayı öğrenebilirsen daha mutlu olursun." -dexter

Fringe tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fringe > Bitirmeye cidden değer mi?

yeni konu aç Bitirmeye cidden değer mi?

1. sezon 5. bölümdeyim pek sardığını söyliyemem bazı yerlerde saçmalıyorlar rahatsız ediyor benı cidden devam etmeme değer mi

Dizinin başında tekil olaylar var ama daha sonra hepsi birbirini takip edicek şeyler olmaya başıyor bende ilk izlediğimde her bölüm kendi başına buyruk olayları çözmelerinden hoşlanmamaıştım

2. sezonu daha yeni bitirdim. Başladığıma pişman oldum diyebilirm. Sırf şu gittikçe güzelleşiyor diyenlere inanıp izlemeye devam edicem. Sonrasında da bu kadar izledikten sonra bitiriyim de yarım kalmış olmasın diye izleyeceğim büyük ihtimalle. Bu diziyi anlamak zeka ister diyen arkadaş bu diziyi anladığını düşünüp "ben zekiyim" diye ego kasıyor alttan alttan. Diziyi bayılarak izleyip olayların nerdeyse hiçbirini anlamayan kişilerin yüzlerce yorumu var bölüm altlarında. Yani bu diziyi sevmek zeki olduğun anlamına gelmiyor ya da tam tersi. Diziler IQ testi yerine geçmez. Diziyle ilgili hoşuma gitmeyen bi sürü şey oldu şu zamana kadar. Bence söylenenin yarısı kadar bile iyi değil dizi.

degmez kardeş bitirmeye bitirme şimdiden uyarayımda diziyi bitirdikten sonra bir müddet bitkisel hayata giriyorsun olanlar gerçekmiş gibi oluyor dizide olanlar izleme boşver sana gelmez böyle güzel diziler

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık