"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter

Fringe tartışma forumu

Tüm Forumlar > Fringe > izlemelimiyim

yeni konu aç izlemelimiyim

diziya yeni başladım ilk 3 bölümünü izledim ama kararsızım devam etmelimiyim lost gibi sonradan güzellesip efsane olacakmı

dizi efsane zaten. sadece sonraki sezonlarda bazı mantık hataları gözüne çarpabiliyor. ama diziyi kendine çeken şey olay örgüsü ve kurgusu. her şey harika bir düzen içinde ilerliyor.

İzlediğim diziler arasında yeri bambaşka olan asla unutamayacağım bir dizi kesinlikle izle hem bilgi veren düşündüren bağımlılık yapan bir dizi. Bilim kurgu, polisiye, sınır bilim her şey var ailecek de izlenebilir.

sorman hata bu dizideki kurgu çok iyi sakın bırakma

vakit kaybetmeden izlemelisin

ilk sezon karakterleri tanıyorsun ama ikinci sezondan itibaren paralel evreni konun alıyor ve dizi efsaneleşiyor mutlaka başlamalısın

Şuana kadar izlediğim en iyi üç dizi arasına girer ilerleyen yerlerde mantık hataları olsada o hatalardan çok olayın kurgusu seni kendine çekicek kesinlikle efsane

Kesinlikle devam etmelisin.Dizi gerçekten efsane ve müthiş.Eminim bitirince sende böyle düşüneceksin.

2 günde 1 sezon bitirdiğim tek dizi kesinlikle izle

bu diziyi bitirdiğimde kendimi boşlukta hissetmiştim

frınge ye basla dıyen arkadaslar tesekkurler su an 3 sezondayım bırıncı sezonu zorla bıtırmıstım ama 2 sezonun yarısında olaylar tam ıstedgım bır sekle geldı tesekkurler

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık