"birileri onu elimden aldı ve bıraktığı boşluğu kimse dolduramadı." -game of thrones

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Arrow Flash mı ? Yoksa Gotham mı ?

yeni konu aç Arrow Flash mı ? Yoksa Gotham mı ?

Arrowu da Flashı da izliyorum ikisi de başlardan çok güzel olmasına rağmen şimdiler de çok bozdular. Arrowu son sezonun ortasında bıraktım. Flashı da sırf izlemek içi zar zor bitrdim. Onu da bırakıcam artık Arka sokaklar gibi hep aynı olaylar aynı konular baydı artık. Gotham daha farklı bir dizi diyorsanız başlamayı düşünüyorum

Bu üçü arasında kıyaslama yapacaksam Gotham > Flash > Arrow olur. Arrow çok bozdu çok.

gotham izledigim en iyi dizi .flashve arrow cok yalın gelıyo.

daredevil en iyisi

Flash'ı 1. sezonun sonunda, Arrow'u 2. sezonun yarısında bıraktım. Çok çocuksu gelmeye başladı. Gotham öyle değil. Bir ağırlığı var.

Herkes ezbere Daredevil diyo.Tamam iyi dizi fakat yüceltmeye başladınız bence Gotham en iyisi.Ayrıca en iyi DC dizileri Gotham-Lucifer-Preacher

gotham ı tek geçerim...daha gerçekçi ve daha sürükleyici...daredevile yeni başladım ama güzel seyredilir.bence gotham--daredevil--flash-- arrow

Daredevil ezbere falan değil.Kaliteli dizi inkar etme şimdi. Gotham=Daredevil. Gotham da süper kahraman olsa tadından yenmez aslında.

scream ve gotham süper dizler

tabki gotham!

arow ilk başladığımda çok sevinçli ve heycanlı başladım ve bir süre sonra baktım adam okla dünyayı kurtarıyor orda dedimki hasiktir lan ondan sonra izlemedim flash da 3 4 bölüm izledim çizgi filim gibi geldi konular saçma oldu onuda bırkatım yani diyeceğim zevk almak istiyorsan dizinin konusunu yani hikayesini okuyarak bir dizi başla sende tiryaki ol :)

Yukarı Çık