"bir şey gerçek olmak için fazla iyiyse, o şey yalandır." -agents of shield

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Arrow Flash mı ? Yoksa Gotham mı ?

yeni konu aç Arrow Flash mı ? Yoksa Gotham mı ?

Arrowu da Flashı da izliyorum ikisi de başlardan çok güzel olmasına rağmen şimdiler de çok bozdular. Arrowu son sezonun ortasında bıraktım. Flashı da sırf izlemek içi zar zor bitrdim. Onu da bırakıcam artık Arka sokaklar gibi hep aynı olaylar aynı konular baydı artık. Gotham daha farklı bir dizi diyorsanız başlamayı düşünüyorum

Gotham

Ben Arrow'u izlemiyorum ama Flash'i izliyorum.
1. Sezon çok iyiydi.
2. Sezonda biraz bozdular ama toparladılar.
Şimdi 3. Sezon için hazırlanıyor. Bence gayet güzel bir dizi
Gotham'ı uzun zamandır takip ediyorum.
1. ve 2. Sezon çok güzeldi. Hilkaye bakımından da oldukça güçlü.
Flash mi? Gotham mı? Arrow mu? diye sorarsanız...
Ben Flash ve Gotham'ı seçerim.

Gotham

arrowdan 2 sezon flashdan 1 sezon izle gotham izle bunları eşdeğer diyebilirim ama arrow ve flash bozdu ileriki sezonlarda.

saçmalık arrow 3 sezona kadar ızlıyebıldıgım ondan sonrası gerçektende çöpdü zaten son sezonunu ızlıyemedım bile flash 3. sezonda bitmesi gerek bi dizi cidden baydı ama gotham bebeyım ayy

Gotham ikisinide dize getirir flash iyiydi ilk sezon sonra sıktı hep aynı şeyler, Arrow u izlemedim ama oda ona benziyordur bence

Flash ve Arrow seyircinin istediğini veremiyor. İnsanlar Gotham Daredevil gibi daha karanlık diziler seviyolar. Flash ve Arrow ergen dizisi halini almaya başladı aşırı duygusallaştı hele ki Arrow ilk sezonla alakası kalmadı desek yeridir. Çok saçmaladılar, dövüş sahneleri gerçeklikten uzak hiç darbe almadan 15 adamı birden dövüyor kimsenin burnu kanamıyor ama ne hikmetse tek yumrukta yere yıkılıyorlar. Bide ben bu iki dizi de en sevmediğim olay bütün bölüm boş boş geçiyor sonunda Cisco ve Felicity bilgisayardan iki tuşa basıyor bişeyler buluyolar hop düşman yeniliyor.

Arrow'un sadece ilk sezonunu izleyin sonra bitmiş gibi yapın daha izlemeyin.

bütün olarak bakarsan gotham daha iyi ama arrow ve flash in 1. sezonu çok iyiydi

flash ve arrow'u bitiren biri olarak kesinlikle gotham ve daredevil en iyi ve kaliteli iki marvel dizisi diyorum. marvel su siralar her boktan karakter icin dizi cikarmaya basladi bence abartillar. ozunde kalan ve kalitesiyle kendine bagimli eden en iyi iki dizisi bunlar.

Yukarı Çık