"insanlık fazla büyütülüyor." -house m.d.

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Harley Quinn

yeni konu aç Harley Quinn

Harley quinn ide görelim yavaş yavaş o karakteride margot robbie canlandırsın baya sağlam olur

harley quinn batmanden de jokerden de sonra geliyor dizide ne batman var ne joker var geçmişini gösterseler hadi çocuk desen o da olmaz normal öğrenci sonuçta harleen joker sayesinde çıldırıyor oldu da oynayacak desek margot robbie film oyuncusu diziye getiremezler

istese gelir kendi özgür iradesi ve sadece yavaş yaavaş o dönemlerini göstersinler ayrı bir keyif katar

margot robbie oynamasını çok istesemde oynayamaz zaten bu dizi bir çok karakterin gençlik yıllarını anlattığına göre harley şuan selina gibi ergen birisi senaristler bu sezon veya gelecek sezon harley karakterini yavaş yavaş gösterecektir bence theo galavanın bi kaç bölümde Silver St. Cloud karakterini göstermişlerdi oda harley olmaya çok uygun olacaktır bilemiyorum bence acele ediyoruz olabilir bana göre joker karakterine şuan en uygun kişi cameron monaghan hem yaşı itabariyle hemde jerome valeska karakterini jokere yakın şekilde oynaması muazzam oyunculuktu acaba barbara karakteride birazcık harley sezdim harley'de deli hastanesinde yattığını duymuştum bak buda olabilir mantıklı

ilk olarak bir film oyuncusu heleki şuan dünyaca ünlü ise diziyle uğraşmaz o yüzden Margot diziye gelemez. Harley de gelemez bi anlamı yok harley batman ortaya çıktıktan ve jokerle bir geçmişi olduktan sonra ortaya çıkıyor onun dışında normal bir doktor karakterin işlenmesinin bir anlamı yok

Harley karakterini göstermiyo çünkü bi karakteri yok o kısımlara gelmesi için önce jokerin kapalı olması , harleyin doktor olup jokerle tanışması gibi şeylerin olması gerekiyo bu da nerden baksan bayağı bi zaman alır diziyi hiç izlemedim ama joker ve batman bile yoksa harley olamaz ki zaten diziler ve filmlerde gelen karakterin özgür iradesi yönetmen dahi kimsenin umrunda değil sözleşmeyi ve parayı gösterir karakter kabul ederse eder olay bu ve zaten margot robbie yaptığı bi röpörtajda bi süre dizi ve filmlerden uzak durucağını söylemişti

Sadece hani ailesi onu fazla takmıyo falan ya o durumları gösterebilirler yavaş yavaş onunda işte dönüşümünü falan gösterebilirler

@laga56 bencede gösterseler harika olurdu. Ama hikayenin bütünüyle uyuşmazdı bence.
Bruce'un büyümesini beklemeliyiz jshdk

İnşallah gotham bitmeden ortaya çıkar tek dileğim bu :D

Saçmlamayın Harley Quinn daha yeni doğmuştur lan.

O da doğru olabilir ama yaşa takılma :D

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık