"kendini odaya kitleyip, üzüntülü müzikler dinleyip ağlayacak kadar çok birini sevdiniz mi hiç?" -glee

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > Harley Quinn

yeni konu aç Harley Quinn

Harley quinn ide görelim yavaş yavaş o karakteride margot robbie canlandırsın baya sağlam olur

Güzel hayalmiş :D

Mr. robot ve gotham en sevdiğim yabancı diziler ama bakıyorum da en cahil en mantıksız izleyicilerde sanki sırf beni sinir etmek için burda toplanmış. Biri der ki batman 20. sezonda mı gelcek, öbürü der harley quinn gelsin ( harley quinn'i suicide squad' dan önce duysa iskambil kağıdı sanar ) Yani yemin ederim çıldırıyorum ya SİZİN BEN KAFANIZI SİKEYİM lütfen rica ediyorum şu diziyi rahat bırakın en azından yorum yapmayın ..... OLUM ADAM MARGOT ROBBİE DİYO MİLYON DOLARLIK OYUNCU DİZİDE Mİ OYNIYCAK AMK ÇILDIRICAM YA

Hay sokayım sizin DC nize amk Ben DC yi bildim bileli bilrim harley i bilirim ANASINI SİKTİĞİMİN DC sinde joker i bildim bileli harleyle olan bağlılıklarını bilirim zaten Beyninize sokayım sizin önce bi düşünün amq bu insan görmüş olamazmı önceden harley i sırf böyle laf sokacanız ya amq veled gibi öyle şeylerle uğraşıyonuz insan evladı gibi yazsanız anlıcam amk

tamam kardeşim o zaman sinema bilgine sokayım milyom dolarlık oyuncu göt kadar dizide oynar mı hiç allah aşkına sen hollywood filmleri şampiyonlar ligidir bu kıçıkırık diziler ptt 1. ligdir bana örnek ver şu dizilerde oynayan oyuncuların İMDB'de 7.0 üzeri kaç filmi var yada kaç sinema filmleri var örnek ver bana ha bu arada mağdem harley'i biliyon bruce wayne' den ufak olduğunu da bilmengerek yani dizide olamayacağını ;)

bildiğim kadarıyla harley birçoğundan sonra geliyor ama işte insan sabırla beklemeye devam ediyor :)

Tamam kardeşim tamam biliyorum tanıyorum daha napayım inandırmak için yav bruce dan küçük olduğunu da biliyorum onu düşünmeden yazdım yani şimdi allah belamı mı versin onu düşünmeden yazdım

harley quinn ve killer croc karakterleri zaten diziye gelecekler ama farklı oyuncular oynayacak

Silver St. Cloud başlı başına bi karakter zaten çizgi romanlarda... Aslında Jerome ve barbara'nın hapishanedeki hallerinden sonra belki harley ve barbara karakterini tek kişi olarak verirler diye düşünmüştüm ama çok rezalet olur öyle olursa... Harley'nin hikayesi çok farklı ve Joker'i de çok etkileyen bi karakter, sırf çıldırdı diye Barbara olmaz yani

Harley Harley yeter ya . Sırf şöyle şeyler yüzünden Suicide Squad keşke hiç çıkmasaydı diyorum .

Margot robbie nasıl canlandırsın,dc sinema ve dizi evreni farklı imkansız bişey bu özgür irade ne alaka

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık