"+ben burada gizli oda falan göremedim. -bu yüzden gizli oda deniliyor zaten." -supernatural

Gotham tartışma forumu

Tüm Forumlar > Gotham > The Joker Gotham'da (!)

yeni konu aç The Joker Gotham'da (!)

The Joker'ı Shameless dizisinden tanıdığımız Cameron Monaghan oynayacak. Çok başarılı bulduğum bir oyuncu ve gördüğümüz iki saniyelik kesimde harika bir Joker olmuş diyebilirim.(Kaynak:http://tr.ign.com/)

Herkesin bu diziye başlarken ''acaba Jokerin kücüklüğü nasıl olacak''diye merak ederek bi umutla başlamıştık açıkcası diğer sezonlarda göreceğim diye umudum kalmamıştı ama 16.Bölümde gördüğümüz gibi The Jokeri'de gördük 16.Bölümü büyük mutlulukla bekleyeceğim :)

Artık The Joker'de Gotham'da Göreyecez :) Şuan Acaip Mutluyum Behh :D

ben de çok heycanlıyım fakat, birden çok joker görücez ve birisi gerçek joker olucak diye bir bilgi vardı galiba umarım öyle değildir

İnşallah öyle değildir haberde ki ve fragmanda ki gibi Tek Joker Varsa harika olur jokerin gençliğini izlemek çok ayrı keyif verir diye düşünüyorum

Joker'ı hemen getirmezler. Kesin başka birşey çıkacak görürsünüz

Bu dizide Batmanda gelebilse çok güzel olucaktı ama dizi malesef JamesGordonun polislikteki olaylarını anlatıyor. Ama dizinin iyi yanı Gothamdaki olayın nasıl işlediğini anlayabiliriz junior Bruce Vaynenin dediği gibi :)

Dizinin en iyi işi Joker i getirmesi oldu aga

Joker olarak olmaz abi Red Hood olarak gezinir son sezona kadarda o meşhur tankere düşmez :D-Killing Joker okuyun harika bir joker orijin i

arkadaşlar yapımcılar daha en basından birden fazla kişinin joker olabileceğini direkt oalrak vermeyeceklerini söylediler jokeri.O yuzden cokta heyecanlanmayın.Artı önümüzdeki hafta red hood varyani joker hala belli değil şimdilik.

arkadaşlar yapımcılar daha en basından birden fazla kişinin joker olabileceğini direkt oalrak vermeyeceklerini söylediler jokeri.O yuzden cokta heyecanlanmayın.Artı önümüzdeki hafta red hood varyani joker hala belli değil şimdilik.

konuya abone kullanıcılar 7

Yukarı Çık