"Bu kadını seviyorum. Köpekbalıklarının kanı sevdiğinden çok..." - Frank Underwood

Hakan: Muhafız tartışma forumu

Tüm Forumlar > Hakan: Muhafız > Hadi diziyi 10 üzerinden puanlayalım!!!!!

yeni konu aç Hadi diziyi 10 üzerinden puanlayalım!!!!!

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Genel Türk dizisine göre 8/10
Genel yabancı dizilere göre 7/10
Genel netflix yapımlarına göre 6/10

5

7/10

türk oyuncular oynuyor diye fanboyluk yapmak ne ya puanım net 2 dizi ÇÖP

Yabancı diziler ( tvd to ) toplama sahneler ve konular, dizinin başrol oyuncusu muhafız oynayan kişinin, faysal karakterini canlandıran kişinin oyunculuğunun altında ezilmesi: başrol oyuncusu seçimi hatası ve 6. bölümdeki bir ayasofya sahnesi zeynep ve faysalın olduğu odadaki sezon finalinin birebir spoilini vermesi yani 1. sezon olarak benim gözümde zayıf kaldı gözümde ( tabiki yukarıda yazdığım dizileri izleyenler için geçerli. izlememiş olanlar için sahneler yeni ve farklı gibi gelebilir ) buna göre 6 puan

Konu olarak ilerleyen bölümlerle sarıyor insanı ama bir türlü oyunculukları beğenemedim. Görsel efektler biraz sıkıntılı , ilk sezonunun eleştirilerini göz önünde bulundurarak ikinci sezonu hazırlayacaklarına inanarak 8/10 diyorum.

bence Netflix'in en kötü dizisi ama işte sonuçta bizim olduğu için 7 veriyorum. keşke senaryo üzerinde daha ince düşünülseymiş bazı şeyler çok havada ve basit kalmış. konu ağır ama yeteri kadar o ağırlığı dizide hissedemiyorsunuz

Puanım 4

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

aslında fikir güzel ama berbat işleniyor senaryo saçma sapan insanlara bırakılmış görsel efektler vs. yani bu kurguyu netflix usa veya uk filan yapsa tadından izlenmez, türk dizi sektörü ortadoğuya çalışa çalışa alışmışlar aşk üçgeni, dörtgeni onbeşgeninden başka bir şey yazamıyorlar çekemiyorlar. oyunculuk da yan rollerden aşırı nefret ettim özellikle 2. sezonda kahin... miray daner'i aşırı beğenirim ama daha fazla boş yapamazdı herhalde. oyuncu seçimlerini de ben beğenmedim açıkçası. sadece her yorumumda belirttiğim gibi ceylan dizinin gözümdeki değerini 3000 kat filan artırıyor. gerçekten sokaktan birini görmek aşırı mutlu ediyor-du insanı onu da öldürdüler maaaaalesef :(((( kısaca 5.5 filan

konuya abone kullanıcılar 18

Yukarı Çık