“Hiçbir yazar iyi bir hikayeye direnemez, tıpkı hiçbir politikacının tutamayacağı sözler vermeye karşı koyamadığı gibi.” - Frank Underwood

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > Bulamadığınız bölümler.

yeni konu aç Bulamadığınız bölümler.

Arkadaşlar hangi bölümdü diye birkaç başlık vardı. Ben milyon defa izlediğim için çoğu bölüme hakimim. Bir daha izlemek istediğiniz ama bulamadığınız bölümler olursa buradan sorabilirsiniz. Yardımcı olurum ya da bilen arkadaşlar yardımcı olur. Fazladan konu başlığı da olmamış olur. :)

süpersin! Marshall'ın -nasıl desem bilemiyorum aq- mahalle ablası gibi davrandığı bölüm hangisiydi

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bi de Marshall'ın babasının öldüğü bölüm

Lily,ted,marshall bir yere gidiyorlardı lilynin canı nachos çekiyordu ted ile marshall nachos sırası diye defalarca kızlar tuvaleti sırasına girdiği bölüm onu çok aradım ama bulamadım :D

Marshall'ın tavsiyeler verdiği bölümden bahsediyosun sanırım :D 8x5 The Autumn of Breakups. Babasının öldüğü bölüm de 6x13 Bad News da öğreniyorlar, 6x14 Last Words'de de cenaze bölümü :)

nokscek, senin bahsettiğin bölüm de 7x10 Tick Tick Tick :)

çok şekersin teşekkür ederim

Ne demek :):)

Eyvallah adamsın.

buranın açılması çok iyi olmuş çok sevindim :) bi bölümde sanırım ted gelip bişeyler söylüyodu lily barney ve robin ağzından içkiyi püskürtüp ''NO!'' diye bağrıyolardı hangi bölümdü acaba? ne zamandır arıyorum ama bulamadım

Ben de yardımcı olabilirim. 8x7 The Stamp Tramp bahsettiğin bölüm :)

Marshall ve Tedin sandviç yiyip kafayı buldukları bir bölüm vardı, lily için taco almaya çıkıp sürekli geldikleri yere geri dönüyorlardı onu hatırlıyor musun?
maça gitmişlerdi sanırım üçü

Yukarı Çık