"yeah mr. white! yeah science!!!" -breaking bad

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > Bulamadığınız bölümler.

yeni konu aç Bulamadığınız bölümler.

Arkadaşlar hangi bölümdü diye birkaç başlık vardı. Ben milyon defa izlediğim için çoğu bölüme hakimim. Bir daha izlemek istediğiniz ama bulamadığınız bölümler olursa buradan sorabilirsiniz. Yardımcı olurum ya da bilen arkadaşlar yardımcı olur. Fazladan konu başlığı da olmamış olur. :)

aa yukarda yazmışlar zaten tamam :D

@oceanic 7x10 Tick Tick Tick :D

karlı bir günde marshall ın gruptan başka bir yerde ev düzenlediği bir bölüm vardı bir çocuk gelip telefonunu alıp lily den resim göndermesini falan istiyordu o hangisiydi :D

Aklıma bir tane daha geldi onu da sorayım en iyisi robin,lily ve marshall ın evine gidiyordu çok sıkılıyordu günlük tutmaya falan başlıyordu onu da söylerseniz çok sevinirim :D

@Peliin, İlk bahsettiğin 7x12 Symphony of Illumination. İkincisi de 7x18 Karma. :)

Çok teşekkür ederim uzun zamandır arıyordum :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Konu belki kapanmıştır ama şansımı deniyim: Marshall dünyanın en iyi hamburgerini bulmaya çalışıyordu o hangi bölüm bi de PS: I Love you şarkısı hangi bölümdü belki çok olacak ama Ted'in slutty pumpkin'in adresini bulduğu bölüm hangisiydi?

hamburgerli olan 4x2 The Best Burger in New York
8x15 P. S. I Love You
7x8 The Slutty Pumpkin Returns :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bi bölüm vardı Barney robot kılığında dans mans ediyodu şov yapmıştı diğerlerine o kadar berbattı ki Marshall sayılı tokatlardan birini atmıştı bilmem anlatabildim mi :D

2x16 Stuff :)

Yukarı Çık