"en başarılı evlilikler yalanlar üzerine kuruludur." -house m.d.

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > En iyi Final (spoiler) içerir.

yeni konu aç En iyi Final (spoiler) içerir.

Bence son bölümden önceki yani robin'le,Barneyin evlendiği bölüme kadar izleseniz yeter VE bence daha güzel bir final yapmış olursunuz. :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Kımse finali beğenmemiş ben beğendim anneyı oldurmelerı kotu olmus ama Barney'in bebeğini kucağına aldığı sahne filan baya iyi.

Dediğin şeyler zaten finali kötü yapan şeyler ben bu diziyi senkronize izledim 9 sene boyunca her hafta 20 dk bekledim 8 sene boyunca anneyi merak ettim 9 sene boyunca barney'nin tavırlarına hayran kaldım. Finalde ne oldu o 8 sene bekledigim anne'nin ölümünü 2 dk gösterdiler sebebini bile açıklamaya zahmet etmediler herhalde. Barney gibi bi insanın çocuğu oluyor ve sadece 30 saniye gösteriyorlar benim görmek istediğim bu değildi açıkcası benim görmek istedigim barney'nin settle down yapmasıydı. en azından anne'nin hastalıkla ilgili mücadelesini görseydik. şahsen herşeyden önemlisi Ted'in aile yaşamını göremedik. Kısa ve net final bana göre bok gibiydi iyi. ha iyi bi düşünce başlayan kadroyla bitirelim dediler(ted'in cocukları dahil). başlayan hikayeyi bitirelim dediler dediğim gibi düşünce çok güzel ama final bok gibi. madem bu düşünceyle bi final yapıcaksın 8 sene boyunca anneyi merak ettirmeyeceksin. inan bana final bölümünü izledikten sonra yaklaşık 4-5 saat boyunca bi arkadaşımla CO-OP şeklinde internetten fanların yada dizi setinden ayrılan insanların tasarladığı alternatif finalleri okuduk. bi bak internete şöyle sağlam 1-2 tane denk gelirse finalin kötü olduğunu o zaman anlarsın.

Bak söylemeyi unuttum en sinirlendiğim nokta CENAZE YOK CENAZE

Tamamda dizinin adı anneniz nasıl öldü yada annenizle nasıl yaşadım yada siz nasıl doğdunuz değilki dizinin adı Annenizle nasıl tanıştım.

,şzdkbmiadpbnaidb son yorum

ya çok saçma Tracy (anne) öldüğünde Ted in ona olan aşkı da bitiyor mu direk Ted de birini hamile bırakııp yıllar sonra çocukları ona Robin teyzeyi kap demeliydi. himym harika bir diziydi ama aşk konusunu anlatmakta çok başarısız olmuş

la 6 sene olmuş kadın öleli. bırak birleşsinler

Az önce bitirdim diziyi suan bi çöküşteyim sıgınacak kimsem kalmamıs gibiyim sinirli üzgün oldugumda hemen acar izlerdm simdi teselli edecek kimsem yok :( finalde keske tracy ve tedin nasıl yasadıklarını birazda onların hayatını göstrseler iyi olurdu barney ucu acık bi yerde kaldı yani ben begenmedim bu sefer hic güldürmedi aceleleri vardı sanki konuyu yayarak anlatsalardı

Dizi Baya iyid diyenler oldu evet iyidi ama bence friendsedn özenme bir dizi...
Friends'i izleyin daha çok beğenicenizi düşünüyorum.

Sanki 20 dk değilde 1 saat dolu dolu yaşanması gerkeen bi finaldi berneyin çocuğuyla ilişkisi annenin ölümü ve mutlu aile ortamları vs vs gösterildiği çok daha bi uzun bence daha yeterli olacaktı kötü değildi sadece eksikti

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık