"bazıları asla delirmez. ne kadar korkunç bir hayat sürdürüyor olmalılar.." -barfly

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > En iyi Final (spoiler) içerir.

yeni konu aç En iyi Final (spoiler) içerir.

Bence son bölümden önceki yani robin'le,Barneyin evlendiği bölüme kadar izleseniz yeter VE bence daha güzel bir final yapmış olursunuz. :)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

dizinin finali çok saçmaydı barney'nin çocuğunun olması güzeldi ancak ted'in çocuklarının annem gebereli 6 sene oldu öldü gitti başka kadınla ol demesi çok saçmaydı bu hikayeye duygulanmaları gerekirdi ancak onlar çok saçma davrandılar annelerinin hatırasına ayıp empati yapmanız için soruyorum anneniz ölse babanız başka bir kadınla birlikte olmak istese normal mi karşılardınız ? ( 6 sene çok kısa hiç uzun değil)

Friends'ten özenme demek çok yanlış olur. Benzer konuları işleselerde dinamikleri çok farklı iki dizi. İkisinide izledim ikisinide çok seviyorum birbirlerinden ayrı yerleri var ikisininde.

Şu Himym konusu açıldığında her seferinde Friends ile karşılaştırmaktan vazgeçin amına koyayım artık vazgeçin.birisi 90 ların birisi 2000 lerin dönemi ve ikisi de ayrı efsanedir.Benzerlikler olabilir çünkü Friends'te çalışan senaristlerin bazıları ayrıca HIMYM'de de çalıştılar.

He bu arada yazıların baya zor okunsa da "dizi baya iyi diyenler oldu" bunu söylemen bile sadece friends izleyip buraya muhalefet olmaya geldiğini kanıtlıyor.

@ege123456

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık