"bu duvarların içinde darwin kazanır, einstein değil." -prison break

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > Himym bitti 2. kere izlemek mantıklımı?Dizi önerin

yeni konu aç Himym bitti 2. kere izlemek mantıklımı?Dizi önerin

Merhaba gençler. Himym bitti ve cidden çok özlüyorum. 2 kere izleyenler varsa tekrar izlemelimiyim yoksa farklı bir komedi dizisine mi yöneliyim? Sizce Friends'mi yoksa Rick and morty gibi animasyonlaramı kayayım? Teşekkürler.

Friends tabi ki böyle saçma soru mu olur

Ben hımym'dan sonra friends izledim ve bayıldım. Hımym'ı çok severim ama friends gözbebeğimdir. Ayrıca new girl de baya güzeel bir dizi onu da öneriyorum.

himym ı 2 kez değil 12 kez bile izleyebilirsin.

Mom izle

GALLAGHERIN DEDİĞİ GİBİ BİG BANG THEORYİ TAVSİYE EDERİM ÇOK KALİTELİ BİR DİZİ ZATEN SENEYE 10. SEZONU ÇIKIYO (10 YADA 9. SEZON HATIRLAMIYORUM)

bu arada ben 5. kez başladım pişman değilim sonra big bang theoryi izlicem zaten

yia himyim candır kayınçoyla izliyoru en sev diim taraf8ı neil harris o da kayınçoma benziyor bireaz ama kayınçoık çok kılı biz diyerbakırız oralardan y7an,i. hadftasonu cumarteasi yenge çalışıyo ben kayınla dizi izlerim çok gheçişniriz çocuklar zqaten evde yok çöay demle ooooghhh koltuyk da raahat yayıl eniştem korra iziyoruzx ara sıra ben kıoorra o makho ghibidir çok tatylı zaten abba oluyr bazen ğüzerinbe yatarım. keşke yengem çok çalışşa o ttembrel. neyse ben korawesami by

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık