"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

How I Met Your Mother tartışma forumu

Tüm Forumlar > How I Met Your Mother > underrated bir sitcom önerir misiniz?

yeni konu aç underrated bir sitcom önerir misiniz?

himym i bitirdim o zaten bir baş yapıt ama benim aradığım mesela 2 broke girls gibi don't trust the bitch in apartment 23 gibi biraz daha kıyıda köşede kalmış ama hakettiği ilgiyi göremeyen bir sit-com dizisi. önerileri bekliyorum :)

brooklyn nine nine'ı öneririm kesinlikle izlediğim en komik dizilerden biri ama çok fazla kişi tarafından bilinmiyor

brooklyn nine nine kesinlikle çok kaliteli ve iyi bi iş fazla kişi tarafından bilinmemesi türkiye'ye mahsus bişey kesinlikle bende öneriyorum

THE RANCH tabiki.. hatta bitirdikten sonra bana olan saygın artıcak :P

My name is Earl
30 Rock
it's always sunny in philadelphia

@frisby baya iddialısın :p bakiyim bi ona da o zaman :d

The It Crowd. İngiliz komedisi seviyorsan kaçırma derim.

Parks and Recreation güzeldir ne kadar underrated bilmiyorum :)

ok.. yalnız bence film yada dizilere olan ilgi genelde yaş ile yakından ilgilidir.. yani iddalı demeyelim enazından tahmin diyim ben.. tahminen beğenirsin gibi duruyor ama kesin diil tabi...
ayrıca scarlett johansson değilmi fotodaki? cool ;) favori aktristlerimdendir kendileri

@frisby evet o benim de öyle. bayılırım :D

''her'' filminde izleyicileri sadece sesiyle kendine aşık eden kadın.. evet evet kendi yok sadece sesi var ;)

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık