"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother

Iron Fist tartışma forumu

Tüm Forumlar > Iron Fist > Dizi Kötü Eleştirileri Dibine Kadar Hak Ediyor.

yeni konu aç Dizi Kötü Eleştirileri Dibine Kadar Hak Ediyor.

Arkadaşlar çok objektif olucam.Yorumlarınızı terbiye çervesi altında bekliyorum.Öncelikle akıcılık 0.Ciddi anlamda beğenmedim diziyi.Ben Jessica Jones ve Luke Cage i da çok sevmemiştim ama kendine has bir kalitesi vardı bunların.Daredevile zaten lafım yok o bir şaheser.Lakin bu dizi cidden olmamış.Arkadaşım KOSKOCA NETFLİX VE MARVEL ORTAKLIĞIYLA ÇEKİLEN BİR DİZİDE DÖVÜŞ SAHNELERİ BU KADAR BOKTAN,BU KADAR AMATÖRCE OLABİLİR Mİ ?.SÜREKLİ KAMERA DEĞİŞİYOR,HIZLANIYOR,SÜREKLİ AÇILARDA OYNAMA VAR.SAHNELER HİÇ İNANDIRICI DEĞİLDİ.AYRICA O JAPAON MU ÇİNLİMİ NE BOKUMSA HİÇ SEVEMEDİM O KIZI.BAŞROLDE OLMAMIŞ BENCE.YANİ KARDEŞİM BU NASIL BİR DÖVÜŞ SAHNESİYDİ ANLAMADIM BEN.TEK KELİMEYLE REZALETTTTTTTTTTTT.DAREDEVİLE ÖZENİN BİRAZCIK LANET OLSUN YA.KOKKOCA IRON FİSTİ OROSPU ETMİŞLER.

Ben 6 bölümdeyim. Ve beğendim. Hani böyle aman aman değil benim de beğenmediğim noktalar var ama o kadar berbat olduğunu düşünmüyorum

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Saygı diyip orospu etmişler demek ?
objektif diyip kendi fikirlerini söylemek ? dizide ki çinli kızı çok sevdim,akıcılıkta iyi denmez ama kötü de değildi.Gelen eleştirilerden bir tanesi "dizi çok tahmin edilinebilir" denmişti.Fakat beni şaşırtan ve ters köşe yapam (çinli kızın EL tarikatından çıkması vs.) bir çok olay oldu.Kamera olaylarına birşey diyemem ama dövüş sahneleride Bir teen wolf,flash sahnesi gibi değildi,yani bence hoştu.Neden bu denli kötülediğini anlamış değilim.Dediklerin kadar değil

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık