"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

Justice League tartışma forumu

Tüm Forumlar > Justice League > Flash mı Kid flash mı daha hızlı ? Kavgası:

yeni konu aç Flash mı Kid flash mı daha hızlı ? Kavgası:

Bence kid flash

Benim söyleyeceğimi söylemişler benim burda işim yok gidiyom vjkjlv

Gençler, en hızlı Flash Wally West'tir. New 52 Öncesinde Crisis On Infinite Earths olayında Barry Allen öldüğünde I Am Not Kid Flash Anymore, I Am The Flash'! der ve ana Flash olur. New 52 olayı olduğunda Wally West gitmiştir, onun yerine adı aynı olan siyahi, tipsiz, alakasız, nefret ettiğimiz biri gelmiştir ve New 52 süresi boyunca en hızlı Flash Barry Allen'dır, Flash olan bir tek o vardır zaten. Jay yoktur, Wally atarlı ergenin tekidir, Bart Kid Flash'tır.

Rebirth sayesinde bizim hayran olduğumuz Wally geri dönmüştür ve en hızlı Flash kendisidir.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Kid Flash Daha Hızlıdır Fakat Barry Öldüğünde Ona Saygısından Dolayı Koşmaz.Bir zaman kidin önüne barry gözükür ve derki:Kid bana saygı duyduğun için hızlı koşmamana gerek yok der. Ve o günden beri kid flash bütün speedsterlardan daha hızlı olur.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

çoklu evrendeki kayıt edilen en hızlı Speedster wally west dir sonraki en hızlı barry allen dır waly barry' e olan saygısından dolayı barr'nin rekorlarını geçme gayretinde bulunmamış yahut bulunsa dahi isteyerek baryy geçmemiştir sonuç en hızlı tartışmasız olarak wally west

bak hacı barry en hızlıdır hatta çizgi romandayken bu çoklu evreni kurtarıyordu dc diyelim dizideki olaylar değil tabi justice olayı neyse bu okadar hızlı koşuyorki barry marvel evrenine geçer buried alien olur zaten çizgi romanlarda kim olduğunu sorunca (marvel) buried alien dı mı sanırım der ve marvel en hızlıları yarışını katılır kazanır adam hem okadar hızlı koşuyorki dc den marvele geçiyor bide marvel en hızlı yarışmasını kazanıyor sizce kim en hızlı?

new 52 ye ve rebirthe göre en hızlısı Barry Allen

Çizgi romanları okuyun kesinlikle Wally Wst nirvanaya ulaşan ilk o oldu

Merhaba arkadaşlar bir konu gördüm ve bu konuda blgi vermek istiyorum ÇR ye göre en hızlı flash Wally westtir ancak dizideki wally west degil bu wally west zenci olanın kuzenidir fakat Dizideki şuan en hızlı flash black flash ancak yani en hızlı ve en deneyimli olan flashdır barry allen

Bu arada ÇR ile dizinin alakası yok bunuda belirmek isterim en basitinden wally west çrde flash olmak istersen ablası Iris west onu barrynin kollarına emanet etmiştir ama dizide ne kadar karşı çıktıgını sizde gördünüz

wally west en hızlı flashtır ama 3 kid flash var zenci wally normal wally ve bart ama en hızlısı zenci olmayan wallydir

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık