"hayvanlar gibi dövüşürsek, hayvanlar gibi ölürüz." -doctor who

Justice League tartışma forumu

Tüm Forumlar > Justice League > JL Flash hakkında

yeni konu aç JL Flash hakkında

Justice League'deki flash barry allen değilmiydi hep wally diyorlar ?

daha hızlı,daha taşak ve sanırım yakın akraba ve allen ın yanında çırak diye geçiyo. ayrıca şu ana kadarki en hızlı flash diye anılıyo

Wally West Iris West'in yeğeniydi sanırım

barry allen yegeni iris west teyzesi olur :D ve bildigim kadarıyla en hızlı olan o

başlangıçta Barry Allen'ın sidekickidir kidflash olarak çalışır ama sonra barry allen speed force içinde kaybolunca flash görevini o üstlenir mizahi bi karakteri vardır flashtan daha hızlı olabiilir zaman yolculuğu için speed force ihtiyaç duymaz ama bary allena olan saygısından onun hızının üstüne çıkmaz pek. aynı zamanda Irıs'in yeğenidir.

ben kimdir diye sormadım JL deki Flash aslında barry allen değilmi niye burda wally West ?

ayrıca sidekick olanda wally young justice in son bölümünde kaybolanda o ben de anlamadım burda niye wally diyolar

aynen bak o aklıma gelmedi ordaki JL deki barry allen ve son bölümde wally kayboluyor orjinal JL de ben barry var diye biliyorum nedense kafama takıldı

wally speedforce dan en hızlı flash olarak geri geliyo sonra barry ortadan kaybolunca jl de onun yerini alıyo

new 52 diye bir olay var Bu çizgi film new 52 öncesinde geçiyor Ve New 52 öncesinden büyük bir olay yaşanarak Barry Allen Speed Forceye giriyor Ve Onun boşluğunu Wally West ile dolduruyor new 52 ise evren sıfırlandğı için yine asıl Flash Barry Allen Ve onun siddecik Wally West oluyor

1980-90'larda Barry ortadan kayboluyor sonra Dc Evreni sıfırlıyor 2011 yılında burdada Flash geei dönüyor.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık