"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

Justice League tartışma forumu

Tüm Forumlar > Justice League > Justice League in en iyi herosu ?

yeni konu aç Justice League in en iyi herosu ?

Batman

Batman DC'nin herşeyidir bu Çizgi roman olsun animasyon olsun oyun hatta filmlerde bile kendini kanıtlamıştır

2014'ün en çok satan 20 çizgi romanın 7 tanesi DC ve bu DC çr'lerin hepsi batman ödül alan çizgi romanlarda ise BATMAN aday olduğu heryerde kazandı 7 DC'nin 6'si batman(diğeri hayley quinn ama o figür ödülünü aldı)

Filmleri söylemeye gerek görmüyorum IMDb'de zaten farkını ortaya koydu en son çıkıcak filmin adı Superman V batman olmasına rağmen konuşulan kişi supo değil batman

Animasyonların çoğunda başrolde oynuyor

Oyunlarda zaten kendisini gösterdi Arkham serisinde DC oyunlarında çığır açtı

Şimdi bu yazdıklarım varken bana diğer karakterleri savunmayın DC=BATMAN (favori kahramanım ppde belli oluyodur) (olmuyosa söyliyim aquaman:)

hepsi iyi ama benim favorim flash ve arrow :D pp dende belli oluyor :d

herkese göre değişir fakat batman diye bir gerçek var tabi. flash ve shazam benim favorilerim :D

flash fav

X-ray , over power , kryptonite'a bağışıklılık , half god half man , gezegeni tek kroşesiyle dödürebilen ve insan öldürülmesine - zod dışında (insan değil) kimseyi öldürmemiş olan arkadaşımız Superman'dir.
Justice League lideri Superman , parayı - araç gereci karşılayan Batman'dir.
Superman.

@aquaman22 açıklanmış zaten ellerine sağlık

en onemli heronun batman oldugunu aquaman gayet iyi aciklamis fakat en guclu hero olayinda (goz onunde olmayan karakterleri saymazsak, birkac cizgi romanda gozukmus tanrisal kotu karakterler vb) superman dc ve marvelin en guclusu

batman'in elinde jl'de ki her bir kahraman için planlanmış öldürme yontemi var (ihanet eder iseler diye) bi yerde okumuştum :D her türlü batman yani

white kardeş çizgi romanları okursan,superman'in green arrowun sağ kolunu koparıp uzaya fırlattığını,joker'in ise lois lane i öldürdüğü için yok ettiğini bu sebeble aslında superman vs batman filminin esas ana konusunu olduğunu bilirdin.injustice gods among us çizgi romanında superman dünyanın lideri konumunda ve ona karşı çıkanları öldürdüğünü bilirdin.ona rağmen batman kimseyi öldürmemiştir...hatta injustice gods among us bir video oyunu olarakda piyasalarda çizgi romana erişemezsen onu oynayabilirsin...çok fazla bir değişiklik yok oyunun hikayesinde

Shazam

konuya abone kullanıcılar 18

Yukarı Çık