"yokluğunuzu hissetmeyeni varlığınızla rahatsız etmeyin." -bob marley

Leyla ile Mecnun tartışma forumu

Tüm Forumlar > Leyla ile Mecnun > Favori Leylanız? Leylamız? Leylalarımız?

yeni konu aç Favori Leylanız? Leylamız? Leylalarımız?

Favori Leylarımız yazdım ama Şirin'imiz de bu rekabete dahil olması gereken bir tatlılıkta... Evet Doctor Who izleyenler bilir, aşağı yukarı her iki sezonda bir Doktor değişiyor... Burada da durum benzer, Leylalarımız var birkaç... Sırasıyla
Ezgi Asaroğlu İlk Leylamız; (Yılmaz)
Müge Boz yani şirinimiz (Benim deyişimle Şirinemiz)
Zeynep Çamcı (Sedef Leyla) [Mecnunun tabiriyle Karabaş]
Melis Birkan son olarak.. (Leyla 'Yedinci' dizideki adı ama dördüncü. Yani sayılır.)

1.EZGİ ASAROĞLU
2.Müge Boz
3.Melis Birkan
Zeynep Çamcıdan nefret ediyorum.

ben 1. sezon 17. bölümdeyim fakat Zeynep Çamcıdan bende nefret ediyorum hiç samimi değil

ezgi ve müge diyorum. melis'in oynadığı bölümlere gelmedim daha onunda iyi olmadıgını düşünmüyor değilim sonuçta hiçbiri bir ezgi etmez

bence zeynep çamcı çok samimiydi :)
Şüphesiz en kötü leyla Melis Birkan...

Melis Birkan'da çok kötü ama zeynep hiç samimi gelmiyor haci.

Tabi ki Ezgi Asaroğlu. Onun boşluğu hiç doldurulamadı sonraki bölümlerde ama Zeynep Çamcı'nın da kendine has bi tatlılığı samimiyeti vardı yinede. Melis Birkan diziye başka bi karakter olarak gelse ses çıkarmazdım ama böyle leyla mı olur lan dedim durdum 3. sezon boyunca. Müge Boz'da çok pasif kalmıştı dizide sırıtıyodu yani ona da Leyla demek olmaz zaten değildi de

Sedef leyla yani Zeynep Çamcı candır..

ismail abi sadece ilk leyla'ya leyloş dedi, o yüzden ilkinden başkası yalan :)

Ezgi asaroğlu tabikide ama kalsaydı belkide hikaye tıkanırdı aslında gitmesi hikayeye yeni yollar açtı

Ezgi Asaroğlu her zaman

Yukarı Çık