"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood

Leyla ile Mecnun tartışma forumu

Tüm Forumlar > Leyla ile Mecnun > Favori Leylanız? Leylamız? Leylalarımız?

yeni konu aç Favori Leylanız? Leylamız? Leylalarımız?

Favori Leylarımız yazdım ama Şirin'imiz de bu rekabete dahil olması gereken bir tatlılıkta... Evet Doctor Who izleyenler bilir, aşağı yukarı her iki sezonda bir Doktor değişiyor... Burada da durum benzer, Leylalarımız var birkaç... Sırasıyla
Ezgi Asaroğlu İlk Leylamız; (Yılmaz)
Müge Boz yani şirinimiz (Benim deyişimle Şirinemiz)
Zeynep Çamcı (Sedef Leyla) [Mecnunun tabiriyle Karabaş]
Melis Birkan son olarak.. (Leyla 'Yedinci' dizideki adı ama dördüncü. Yani sayılır.)

Ezgi Asaroğlu tabii ki. Hem güzelliğiyle hem de jest, mimik ve yansıttığı ruh haliyle açık ara en iyi Leyla. Sonuçta en başta roller seçilirken illa ki birçok isim gözden geçirilmiştir. Ve en son Ezgi'de karar kılınmış, çok da isabetli bir tercih olmuş bence.

ilkini bende hiç samimi bulmazdım oyunculuğunuda kendi çapımda beğenmezdim ama diğer sezonlarda mecnunun sürekli ona dönüşü onu sevişi ilkini en çok sevmeme neden oldu

Ezgi Asaroğlu

En iyi Leyla hangisi biliyor musunuz? ''Olmayan Leyla''.
Leyloş'un gidişinden sonra bu hep böyle oldu. Burak Aksak kendisi dedi, diğer leylaları yazmak içimden gelmedi tarzında birşey. Leyla gibi leyla elbetteki Leyloş'tu. Ancak 30. bölüm sonrası Leyla'sız Mecnun olayı bambaşka bir hale getirdi. Belki Leyloş'un kalbi Müge Boz da diye o karakterin üstüne gidilebilirdi ancak Dede'nin de öğütlerini hesaba katarsak, böyle yapılması dizinin karakterine ve senaryo anlayışına uymazdı.

Ezgi asaroğlu favorimdi

Diğer leylalar onun gibi etkilemedi en kötü leyla acık ara melis birkandı

İlk olduğundan galiba, en samimisi her zaman Leyloş'tu. Şirin'e de Sedef'e de o kadar alışamadım.

tabiki de Ezgi Asaroğlu :D o gitti diye diziye devam bile etmemiştim ama dayanamayıp tekrardan başlamıştım :D

ezgi kesinlikle

Ezgi kesinlikle.

Hepsini izlediğime göre yeni bir sıralama lazım; Ezgi, Melis, Zeynep ve en son Müge.

Yukarı Çık